Wyłączyć otwartą wyszukiwarkę Google, przesuwając w górę z „funkcji” przycisku Home?


12

Galaxy Nexus z systemem Android w wersji 4.1.1.

Wydaje się, że po ostatniej aktualizacji Google dodał funkcję, w której możesz umieścić palec na dolnych przyciskach głównych i przesunąć w górę, aby otworzyć wyszukiwanie w Google. Ta funkcja jest niezwykle przydatna, gdy chcę przerwać grę, aby otworzyć wyszukiwarkę Google podczas prowadzenia miasta na wolności. Zastanawiam się, czy ktoś wie, jak wyłączyć tę wspaniałą funkcję.

Dzięki.

Odpowiedzi:


4

Prostszym rozwiązaniem, które nie wymaga dostępu do konta root, jest przejście do Ustawień, a następnie Aplikacje. Stamtąd wyłącz wyszukiwarkę Google. Spowoduje to również wyłączenie paska wyszukiwania na ekranie głównym i funkcji Google Now.


Działa jak urok. Chciałbym jednak skorzystać z dodatkowej przestrzeni ekranu. No cóż, dzięki.
Petey B

możesz, jeśli wybierzesz inną ścieżkę :)
Izzy

Mój telefon (Android 5.0) nie ma już wyszukiwarki Google. Masz pojęcie o tym, co wyłączyć teraz, aby zablokować tę funkcję?
palswim

2

Ale znowu te rozwiązania wymagają zrootowania. Nie wiem jak tylko wyłączyć funkcję przesuwania ...

...Ja robię!! Co powiesz na utworzenie programu uruchamiającego, który nic nie robi, ale zamiast przycisku Home użyj gestu machnięcia? Google Now Swipe Disabler właśnie to robi! Wiem, że jestem trochę spóźniony, ale jeśli nadal się zastanawiasz lub ktoś napotka ten wątek, mam nadzieję, że to pomoże. Ale głównym celem tego jest zachowanie WSZYSTKICH funkcji wyszukiwarki Google, z wyjątkiem machnięcia bez rootowania lub wykonywania jakiejkolwiek innej niechlujnej pracy.


1
Ta aplikacja zniknęła na dobre. Dla tych, którzy chcą w ten sposób, spójrz na alternatywy jak SwipeLaunch Disabler - lub nową aplikację od twórcy oryginalnej aplikacji, Swipeup Utility .
Izzy

1

Zależy to od tego, czy chcesz usunąć Google Now w całości, czy po prostu wyłączyć gest machnięcia. Jeśli zgadzasz się na wyłączenie Google Now i jesteś zrootowany, możesz usunąć plik Velvet.apk (lub dodać .bak po nazwie) z / system / app. Możesz także wyłączyć tę opcję z poziomu aplikacji w ustawieniach.

Ale znowu te rozwiązania wymagają zrootowania. Nie wiem jak tylko wyłączyć funkcję przesuwania ...-2

Aby odblokować ekran, możesz przesunąć palcem z dowolnego miejsca i w dowolnym kierunku. Zignoruj ​​strzałkę.

Wyszukiwarka Google pojawi się tylko wtedy, gdy przesuniesz palcem w górę od dołu ekranu. Do tego służy strzała.


To nie odpowiada na pytanie, jak wyłączyć machnięcie wyszukiwarki Google.
mattm
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.