Czy jest jakiś skrót do zamykania karty w Chrome?


26

Uważam, że bardzo denerwujące jest otwieranie listy kart i przesuwanie lub klikanie małego X w celu zamknięcia karty (czynność, którą często wykonuję ...)

Czy jest jakiś skrót do zamykania przedniej karty za pomocą pojedynczego gestu? Jeśli nie, to czy jest jakiś sposób na stworzenie takiej niestandardowej funkcjonalności za pomocą jakiegoś dodatku / hacka?

Odpowiedzi:


5

Wygląda na to, że opisana metoda jest obecnie jedynym prawdziwym sposobem na zrobienie tego. Jednak naciśnięcie klawisza Wstecz spowoduje zamknięcie bieżącej karty po powrocie do historii TEGO zakładki. Jeśli więc otworzysz wiele kart, a następnie zamkniesz każdą po przeczytaniu, jest to dla ciebie bardzo szybka metoda (1 kliknięcie). Jeśli przeglądasz obszernie na każdej karcie, nie jest to tak dobre, ale wciąż proste, wystarczy nacisnąć jeden przycisk

Istnieje wiele innych przeglądarek ( Firefox , Dolphin HD / Mini , Boat Browser / Mini , Opera , Maxathon , SkyFire ), które są świetnymi aplikacjami (jak można stwierdzić po ich gwiazdkach), aczkolwiek o różnych poziomach integracji z twoje konto Google. Kilka dodatków lub wtyczek wspierających w celu zapewnienia dodatkowej funkcjonalności.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.