Jak mogę kontrolować głośność i przeskakiwanie ścieżki na urządzeniu z Androidem za pomocą słuchawek?


9

Jak mogę kontrolować głośność i przeskakiwanie ścieżki na urządzeniu z Androidem za pomocą słuchawek? Tj. Z zestawem słuchawek z 3 przyciskami

  • Przycisk 1 : Głośność +
  • Przycisk 2 : Play / Pause / Skip Forward / Skip Backward
  • Przycisk 3 : Głośność -

Wszystkie dotychczas używane słuchawki z Androidem mają tylko jeden przycisk do sterowania pomijaniem. Bardzo obszernie rozglądałem się w Internecie, ponieważ większość odpowiedzi dotyczy obu

  1. Użyj słuchawek Bluetooth LUB
  2. Zainstaluj aplikację, która konwertuje przycisk pomijania na regulator głośności

Dlaczego słuchawki z Androidem nie mogą mieć obu funkcji? Takie elementy sterujące są dostępne na urządzeniach Apple, telefonach Nokia i Sony itp. Przez proste gniazdo słuchawkowe.


Sugeruję ponowne sformułowanie pytania, ponieważ zgodnie z naszym FAQ zostanie zamknięte jako OT. Zobacz moją odpowiedź na sugestię - myślę, że pasuje do tego, co naprawdę chciałeś wiedzieć :)
Izzy

Wydaje mi się, że to dobre pytanie.
ale

Ponownie sformułowałem pytanie zgodnie z sugestią. Staje się to jednak nieco inne pytanie. Może to nie było właściwe miejsce, aby zapytać o techniczne możliwości platformy Android.
duński

Odpowiedzi:


4

Odpowiem na twoje pytanie w znaczeniu „Jak mogę kontrolować zarówno głośność, jak i przeskakiwanie ścieżki na urządzeniu z Androidem ze słuchawek?”. To może nie być obsługiwane przez sam system, ale Playstore posiada wiele dostępnych rozwiązań. W zależności od zestawu słuchawkowego i urządzenia z Androidem jeden z nich może działać lepiej niż drugi:

Uporządkowane według oceny w Playstore. Te aplikacje wydają się mieć ten sam wzór - i jest to wzór, którego używasz z jednym przyciskiem na zestawie słuchawkowym:

  • dotknij 1x, aby odtworzyć / zatrzymać (lub odebrać połączenie przychodzące)
  • dotknij 2x, aby przejść do następnego (lub odrzucić połączenie przychodzące)
  • naciśnij i przytrzymaj, aby zwiększyć głośność
  • dotknij 1x, a następnie naciśnij długo, aby zmniejszyć głośność

Plus więcej (nawet czterokrotnie dotknij), ale masz pomysł. Wypróbowałem JAYS, który jest najbardziej konfigurowalny (1x tap i vol + działały dobrze, ale nawet po 3 tygodniach tylko 1 na 10 prób dla innych kombinacji zadziałało, co może być spowodowane niekompatybilnością sprzętu (zestawu słuchawkowego)) i zestawem słuchawkowym Philips ( który wyszedł z pudełka dla wszystkich wyżej wymienionych kombinacji - nic dziwnego, mój zestaw słuchawkowy to Philips, a ta aplikacja została opracowana z myślą o tym zestawie). Więc jeśli nie masz szczęścia z jednym z nich, spróbuj innego :)


Dzięki za dobrą listę aplikacji, które pozwolą mi kontrolować wszystko za pomocą jednego przycisku. Gdy upewnię się, że system nie obsługuje tego, czego chcę, prawdopodobnie skorzystam z jednej z twoich sugestii.
duński

A jeśli dowiesz się, że tak, a my tego po prostu nie widzieliśmy: Nie zapomnij nas powiadomić :)
Izzy


1

wypróbuj te - stereofoniczny zestaw słuchawkowy HTC Ear EV do EVO 4G SHIFT 36H00880-04M, jakość dźwięku jest całkiem dobra, a kolejne \ poprzednie przyciski zwiększają głośność \ w dół na mojej galaktyce s4. mają podobną funkcjonalność jak słuchawki douszne Apple, ale dla Androida.


0

W moim urządzeniu z Androidem 8.0 i zestawem słuchawkowym Bluetooth pomiń + i głośność + są na tym samym klawiszu, ale różnią się długością naciśnięcia. Długie naciśnięcie podczas odtwarzania powoduje przejście do przodu, a krótkie naciśnięcie powoduje zwiększenie głośności. Działa analogicznie do przeskakiwania i zwiększania głośności. Jednak nie wszystkie aplikacje obsługują tę funkcję.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.