Jak słuchać podcastów iTunes na Androida


14

Znalazłem stronę do nauki języków. Oferują swoje podcasty za darmo, ale dostępny jest tylko link do iTunes. Więc iTunes dla mnie, pobrałem je wszystkie i umieściłem fajną listę odtwarzania, aby przeglądać jedną po drugiej, słuchać i uczyć się.

Nie posiadam iPhone'a, ale posiadam telefon z Androidem, Google Nexus S.

Jak mogę uzyskać wszystkie te podcasty na liście odtwarzania na moim telefonie?

Myślę, że jestem na Mac-os-x Lion.


Nie można dodać nowej odpowiedzi. Aby uzyskać coś bardziej aktualnego, wypróbuj aplikację AntennaPod .
Walf 21.04.17

Przekonałem się, że Castbox jest w stanie odtwarzać każdy podcast, jakiego kiedykolwiek potrzebowałem.
Sean Perkins

Odpowiedzi:


8

Jeśli nie chcesz być przywiązany do iTunes w celu pobierania / synchronizowania rzeczywistych odcinków, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy podcast w iTunes i wybrać Kopiuj adres URL podcastu . Skopiuje adres URL do kanału podcastu do schowka.

Zrzut ekranu

Użyj tego adresu URL na urządzeniu z Androidem, aby subskrybować tam podcast.


5

Menedżer muzyki Google Play może synchronizować z iTunes, w tym podcastami.


3

Napotkałem ten sam problem i znalazłem to oprogramowanie:

http://doubletwist.com/

Zasadniczo to czyta ci bibliotekę iTunes i kopiuje to, co chcesz na żądane urządzenie, jest po prostu świetne i możesz skonfigurować konfiguracje według swoich potrzeb.

Ma klienta Androida i klienta PC.

Mam nadzieję, że okażą się przydatne.


2

Ręczna alternatywa

Jeśli korzystasz z komputera i nawet nie masz zainstalowanego iTunes, możesz znaleźć stronę internetową tego podcastu na stronie iTunes

przykład: http://itunes.apple.com/us/podcast/tiesto-s-club-life-podcast/id251507798

Następnie możesz wyświetlić źródło strony i zlokalizować linki do rzeczywistych plików - mp3 lub m4a. Pliki do pobrania można pobrać bezpośrednio na podłączony telefon lub przesłać później zbiorczo.


Wyświetlanie źródła może być przytłaczające dla większości użytkowników. Dlaczego nie skorzystać z Feedflippera lub Tunesviewera, aby uzyskać adres URL do kopiowania?
NoBugs

1

Dość nowa aplikacja o nazwie „Itunes Podcast Player” może wyszukiwać i odtwarzać podcasty bezpośrednio z Itunes. Wydaje się, że działa naprawdę dobrze, przynajmniej dla mnie.


0

Zawsze możesz po prostu dostać iPhone'a ;-P

na poważnie, skontaktowałbym się z dostawcą podcastu. Wiele razy mogą udostępnić kanał RSS, który wiele aplikacji w Google Play może przekształcić w przydatny podcast. Jeśli nie zapewniają dostępu w ten sposób, niestety utkniesz, chyba że ktoś opracuje sposób na dostęp do podcastów iTunes.


1
Wszystkie podcasty w katalogu iTunes mają kanał RSS, który został przesłany do katalogu podcastów iTunes - oznacza to, że możesz subskrybować na przykład za pomocą Tunesviewer i Swallowcatcher na Androida.
NoBugs

0

Inną opcją jest iSyncr . Pobierze twoje podcasty przez USB / WiFi / Mac / PC. Dodałem także pewne specyficzne funkcje podcastów, takie jak synchronizacja zakładek, które działają w połączeniu z moją inną aplikacją, Rocket Player , dzięki czemu możesz słuchać połowy podcastu na komputerze, a drugiej połowy podczas podróży.

Tylko notatka od dewelopera.


0

Oto narzędzie online, które może wyodrębnić adres URL RSS ze strony sklepu iTunes: http://itunes.so-nik.com/

Mimo ostrzeżenia o błędach wydaje się, że działa dobrze w przypadku podcastu Movie Fights, zmieniając:

https://itunes.apple.com/us/podcast/screen-junkies-movie-fights/id975948473

w

http://api.breakmedia.com/content/contentfeed/get?apiRequestJson=%7bid:1179,pageNumber:1,pageSize:52,responseType:%22itunespodcastrss%22%7d

Następnie możesz wkleić wynikowy adres URL do dowolnej wybranej aplikacji podcastu i całkowicie pominąć iTunes i dowolne inne aplikacje do konwersji.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.