Jak mogę zsynchronizować zdjęcia z dyskiem sieciowym przez Wi-Fi?


9

Mój obecny obieg pracy polega na robieniu zdjęć na moim Droidie, podłączaniu go przez USB i synchronizowaniu zdjęć. Chciałbym po prostu uruchomić skrypt, aby zsynchronizować folder DCIM ze współużytkowanym dyskiem sieciowym, jeśli ktoś wie, jak to zrobić?

Mogę połączyć się z udziałem za pomocą aplikacji eksploratora plików, ale kopiowanie plików jest jeszcze bardziej niewygodne niż podłączanie USB. Technologia tam jest, po prostu zastanawiam się, czy istnieje proste rozwiązanie za jednym dotknięciem.


Zadałem to pytanie dotyczące najłatwiejszego sposobu przesyłania zdjęć do witryny ze zdjęciami. Możesz w końcu użyć dysku sieciowego, ale jeśli nie, polecam PicPush . Po skonfigurowaniu zrób zdjęcie, które zostanie automatycznie przesłane. Jest zerowy. ;)
gary

Odpowiedzi:


3

Spróbuj przenieść obraz .


Wygląda dobrze. Recenzje wspominają o darmowej wersji, ale nigdzie jej nie widzę. Czy ktoś wie, czy istnieje wersja darmowa / lite do wypróbowania? W przeciwnym razie podejmiję decyzję i polegam na 24-godzinnym zwrocie pieniędzy z Rynku.
GAThrawn

2

Prześlij 2 NAS może to zrobić, a jest także wersja Lite. Właściwie nie korzystałem z tego, ale jest na mojej liście do wypróbowania.


Widzę zastosowania do zaplanowanego przesyłania partii, ciekawe znalezisko.
Kara Marfia

Bawiłem się z Upload 2 NAS, ale wydaje się, że jest w stanie przesyłać tylko na serwery FTP, a nie do folderów współdzielonych.
GAThrawn

1

Zawsze wybrałbym rsync

jeśli Twój telefon nie jest zrootowany, możesz użyć rsync4android (który jest bezpłatny) https://market.android.com/details?id=eu.kowalczuk.rsync4android

jeśli Twój telefon jest zrootowany, możesz również skorzystać z powyższego, ale jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych rzeczy, połączyłbym BTEP (Better Terminal Emulator Pro, nie darmowy), który ma klienta cli ssh, który można wywołać z SL4A (silnik skryptowy przydatny dla BASH skrypty, które są bezpłatne)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.