VMware View and Workstation 8?


12

Zastanawiałem się, jak korzystać z VMware View na moim Nexusie 7, aby uzyskać dostęp do udostępnionych maszyn wirtualnych na stacji roboczej 8.

Czy potrzebujesz przejść przez Vsphere, czy jest sposób na uzyskanie dostępu do niego przez sieć Wi-Fi?

Czy ktoś ma jakieś wskazówki lub pomysły, jak to zrobić?


Widok VMware AFAIK służy do uzyskiwania dostępu do pulpitów wirtualnych, a nie zwykłej maszyny wirtualnej.
3lokh

Odpowiedzi:
0

Logmein działa również tak dobrze, jak vnc. Jednak myślę, że pytasz o ich natywnego klienta maszyny wirtualnej dla Androida. Krótko i krótko to nie i ty, ale możesz użyć zdalnego dostępu na swoim vms, aby uzyskać dostęp do nich na urządzeniach mobilnych. Drugą stroną pytania, które, jak myślę, zadajesz, jest różnica między stacją roboczą a vsphere. Vsphere jest specjalnie zaprojektowany do uruchamiania serwerów na sprzęcie serwerowym, takim jak serwer 2003 2008 R2 2012 i serwer s016. gdzie jako stacja robocza jest przeznaczona do uruchamiania systemów operacyjnych i oprogramowania użytkownika końcowego, takiego jak Windows XP 7 8 10 i aplikacji zainstalowanych w tych systemach operacyjnych. Mogę również powiedzieć, że możesz udostępniać pliki vmx i pliki maszyny wirtualnej przez sieć i / lub na karcie SD swojego nexusa za pomocą esfile explorer, jeśli chcesz przetransportować swoje maszyny z jednej sieci do drugiej i uzyskać do nich dostęp na maszynach, powiedz w domu lub w pracy które zawierają VMware. Mam nadzieję, że pomoże to wyjaśnić, do czego służy każdy produkt i jak udostępniać vms między sieciami.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.