Jak przenieść kontakty z karty SIM na telefon?


14

Wszystkie moje kontakty są zapisane na karcie SIM, ale chcę przenieść je do telefonu, którym jest Galaxy note, więc kiedy zmieniam kartę SIM, moje kontakty są nadal zapisywane i nie muszę ich ponownie zapisywać. Czy jest na to sposób?

Odpowiedzi:3

Przynajmniej na urządzeniach innych niż TouchWiz kontakty można przenosić Contacts ->menu->Import/Export -> From SIM to Phone(lub Import from SIM Cardw późniejszych wersjach).


3

Gdy jesteś w kontaktach, musisz edytować listę kontaktów, importując lub eksportując kontakty. Na ekranie nie ma nic, co wskazywałoby, jak to zrobić, ale podnieś menu, naciskając ikonę w lewym dolnym rogu telefonu (na notatce 3 nie ma tego na ekranie, ale na ramce wokół ekranu), a następnie możesz kliknij na import / eksport i przenieś kontakty do urządzenia lub karty SIM. Kartę, przechodząc w dół listy i klikając wszystkie kontakty, które chcesz zaimportować lub wyeksportować.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.