Chrome ponownie otwiera poprzednie karty nawet po wyłączeniu


9

Na moim Nexusie 7 po uruchomieniu Chrome ponownie otwiera poprzednie karty. Rozumiem to po przejściu z Chrome do innej działającej aplikacji, a następnie z powrotem do Chrome, ale nie jeśli wyłączę aplikację, a na pewno nie, jeśli ponownie uruchomię urządzenie. Jednak z jakiegoś powodu Chrome zakłada, że ​​muszę znów spojrzeć na ostatnią rzecz, na którą patrzyłem. Raczej zuchwały.

Myślałem, że będzie opcja włączenia lub wyłączenia tej „funkcji”, ale nie udało mi się jej znaleźć.

Czy można wyłączyć otwieranie wcześniej oglądanych kart?


Myślę, że jest to prawdopodobnie konieczne do pracy z najnowszą funkcją synchronizacji tabulatorów. Jeśli na przykład chcesz później otworzyć kartę w urządzeniu w przeglądarce na komputerze. To powiedziawszy, jest to zachowanie domyślne i nie widziałem sposobu, aby to zmienić. Co jakiś czas wchodzę i zamykam (prawie) wszystkie moje stare zakładki. Na szczęście po otwarciu akordeonu tabulator łatwo wystarczy stuknąć stuknąć stuknięcie, aby je zamknąć.
ale

Jest to zamierzona funkcja i nie można jej wyłączyć. Dlaczego nie chcesz przywracać wcześniej otwartych kart? Nie mogłem żyć bez tej funkcji.
Leandros,

Chyba to, czego naprawdę brakuje w Chrome na Androida, to funkcja Close all tabsi / lub Close tabs to the right.
Flow

Odpowiedzi:


3

Ja też chcę, aby moja przeglądarka Chrome otwierała się bez poprzednich kart. Powinna istnieć opcja wyłączenia tej funkcji lub monit przy uruchamianiu z pytaniem, czy otworzyć poprzednie karty, tak jak na pulpicie. Po zakończeniu przeglądania po prostu przesuwam przeglądarkę. Nie chcę zamykać każdej karty osobno przed wyjściem, aby zatrzymać ich ponowne otwieranie po ponownym otwarciu przeglądarki.


1

Opisujesz oczekiwane zachowanie podczas uruchamiania przeglądarki Chrome z Sign inwłączoną funkcją.

Oto jak wylogować się z przeglądarki Chrome:

  1. Dotknij Menu> Settings> your email address> Disconnect Google Account.
  2. W wyświetlonym oknie dialogowym potwierdzenia dotknij Disconnect.

Pamiętaj, że jeśli Twoje urządzenie było skonfigurowane do synchronizacji w tle w regularnych odstępach czasu, nadal jest skonfigurowane do synchronizacji i aktualizacji e-maili z kontem Google. Ta procedura po prostu uniemożliwia przeglądarce Chrome ładowanie poprzedniego stanu sesji podczas uruchamiania przeglądarki, ponieważ przeglądarka jest zalogowana.


Brzmi wiarygodnie, jednak odłączenie przeglądarki od mojego konta nic nie zmieniło w przypadku ponownego otwarcia poprzednio otwartej karty.
Ralph Shillington

Nie jestem pewien, co powinieneś zrobić. Może wyczyścić pamięć podręczną / pliki cookie przeglądarki? extensionByć może masz jakiś dodatek do Chrome, który obejmuje bycie menedżerem stanu sesji wśród wszystkiego, do czego możesz go używać.
zero2cx 24.09.12

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.