Jak usunąć wersję roboczą wiadomości (SMS)?


11

Utworzyłem wersję roboczą wiadomości przy użyciu standardowej aplikacji wiadomości HTC Desire. Jednak teraz chcę usunąć wersję roboczą.

Kiedy wybieram wątek, widzę moją poprzednią wiadomość i tekst szkicu poniżej. Wybieram „Menu”, „... Więcej”, a następnie „Usuń” i ostrzegam, że mam zamiar usunąć cały wątek. Co jest głupie. Chcę usunąć mój szkic.

Jak usunąć wersję roboczą?

Odpowiedzi:


7

Właśnie zorientowałem się, że sam miałem ten sam problem (HTC Desire HD, Android 2.2) ....

W widoku „Wszystkie wiadomości” naciśnij przycisk Menu. Pojawi się ikona „Szkice” (ikona dyskietki) - naciśnij ją, aby przejść do widoku wszystkich twoich szkiców.

Naciśnij i przytrzymaj wersję roboczą wiadomości, aby wyświetlić / usunąć lub ponownie naciśnij przycisk Menu i wybierz Usuń wersje robocze, aby przejść do widoku, w którym możesz zbiorczo zaznaczyć wersje robocze, które chcesz usunąć.

Mam nadzieję, że to pomaga!


Znakomity! Dobra robota, po kilku tygodniach drapania się po głowie dostałeś odpowiedź. Mam nadzieję, że inni też cię poprą!
PP.

cześć, mam również ten sam problem, ale nie mogę znaleźć ikony „Wersje robocze” Już nacisnąłem przycisk menu i po prostu widzę, jak komponować, usuwać wątki, wyszukiwanie i ustawienia gdzie jest ikona wersji roboczej? pomóżcie mi

11

po prostu wyczyść tekst wiadomości roboczej, a ona automatycznie zniknie


Właściwie nie. Kiedy usuwam tekst wersji roboczej i naciskam „wstecz”, a następnie następnym razem wybieram wątek, tekst wersji roboczej jest z powrotem. -1 dla nieprzetestowanej odpowiedzi.
PP.

właściwie to robiłem i zawsze działało.
Louis Rhys,

Jaka wersja Androida i producenta, Louis Rhys? Używam Androida 2.2 na telefonie HTC Sense ... to może być problem ...
PP.

Nie działa dla mnie. 2.2 Desire Z
Nick

Mam T-Mobile G2 (USA), który powinien być tym samym sprzętem, co Desire Z. Moja aplikacja SMS nazywa się „Messaging” (zielona, ​​kwadratowa rozmowa z bąbelkami), wersja 2.3.4 (wersja Gingerbread). W tej wersji i we Froyo, kiedy usuwam tekst, „szkic” znika na wyświetlaczu wątku. Po naciśnięciu „menu” nie mam przycisku „przeciągi” na pasku przycisków.
benc

3

Czy próbowałeś nacisnąć i przytrzymać tekst wiadomości roboczej, a następnie użyć menu kontekstowego, aby usunąć tę wiadomość roboczą?


Tak sugerował Louis i to nie działa. Szkic pojawia się ponownie po ponownym otwarciu konwersacji. Aaron ma rację!
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.