Czy Apple EarPods będzie działać na moim telefonie z Androidem?


9

Apple właśnie wypuściło iPhone'a 5; wraz z tym wylądowali nowe słuchawki, które nazywają „EarPods”. Mam telefon HTC Desire HD z systemem Android. Ma gniazdo 3,5 mm, podobnie jak iPhone. Czy słuchawki i mikrofon EarPods będą również działać na moim telefonie? Atrakcyjne są dla mnie wkładki douszne dobrej jakości.

Nie dbam o same elementy sterujące i jestem prawie pewien, że dźwięk też będzie działał, ale nie jestem pewien co do mikrofonu. A także, ile poprawionej redukcji dźwięku i szumów jest zaimplementowane w oprogramowaniu?


1
Wątpię, czy to zadziała, ponieważ jest to zastrzeżone złącze, a także uziemienie i wolt są odwrócone na złączu Apple (nie pytaj mnie dlaczego!)
t0mm13b

Mikrofon działa tylko wtedy, gdy przytrzymam przycisk zwiększania głośności w mojej Sony Xperia Z3 Compact. Zwiększanie i zmniejszanie głośności nie działa.
Akira Yamamoto,

Odpowiedzi:


6

Po pierwsze, ponieważ używają standardu 3,5 mm, będą przesyłać dźwięk do Androida tak, jak można oczekiwać na iPhonie. Wszystkie elementy sterujące działają dobrze, z wyjątkiem głośności w górę iw dół. Mikrofon działa obecnie również na Androidzie.

Źródło: http://www.androidcentral.com/earpods-ear-holes-android


5

W Apple EarPod są cztery rzeczy

  1. Głośniki
  2. Mikrofon
  3. Przycisk Play / Pause
  4. Przyciski zwiększania / zmniejszania głośności

do głośnika i mikrofonu

Apple EarPod obsługuje konfigurację Universal Head-Phone .

Powinien współpracować z: HTC, Samsung, LG, większością telefonów niskiej marki, niektórymi Motorola i niektórymi Sony, odtwarzaczami audio.

Mikrofon, a nawet głośnik będą czasem działać, ale nie dobrze, z: Nokia, Most Sony, Most Motorola.

dla przycisku odtwarzania / pauzy

Działa to w przypadku większości zestawów słuchawkowych.

dla przycisków zwiększania / zmniejszania głośności

Jest to bardzo, bardzo specyficzne i będziesz musiał przeprowadzić badania w witrynach takich jak pinouts.ru . Ludzie w sklepie Apple twierdzą, że przycisk głośności działa dobrze z HTC Wildfire, ale nie jestem pewien.


Dobra odpowiedź, ale myślę, że link do www.pinout.ru nie jest prawidłowy.
THelper

Jakikolwiek inny niż pinout.ru?
PushkarHJoshi

Pierwszy link jest martwy.
Mooseman

2

Zobacz komentarz autorstwa @ t0mm13b.

Próbowałem EarPod z kilkoma telefonami Samsung z systemem Android. Dźwięk działa dobrze , jak oczekiwano. Ale mikrofon nie działa i wydaje ciągły hałas tylko podczas próby nagrania dźwięku. Graj także , pauza, vol. w górę, vol. Kontrola w dół nie działa z telefonami z Androidem.

Jeśli potrzebujesz tylko niesamowitej jakości dźwięku (za 29 USD), skorzystaj z niego.

Głośniki pracują z prawidłową głośnością, gdy impedancja pasuje do wyjścia urządzenia. Większość telefonów ma impedancję wyjściową ~ 32 omów.

Specyfikacja techniczna:

Frequency Response: 5 Hz - 21 kHz
Sensitivity: 109 dB/mW
Impedance: 23 ohms

# How to convert Iphone 3.5mm pin to standartd Samsung/Nokia 3.5mm pin?#

Aktualizacja: Mikrofon Apple EarPods działa dobrze w najnowszych telefonach z Androidem.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.