Czy istnieje jakikolwiek sposób na zmianę emotikonów w standardowej aplikacji SMS na Androida?


28

Emotikony zielonych robotów są niezwykle irytujące, IMO.

Jestem otwarty na sugestie innych aplikacji SMS, które mają również różne emotikony, ale kilka, na które patrzyłem, wydaje się po prostu skórować standardową aplikację SMS, emotikony i wszystko.

Odpowiedzi:


11

Z tego, co udało mi się zebrać - Nie, nie jest to możliwe dzięki żadnym wbudowanym ustawieniom w standardowej aplikacji Messaging.

Handcent SMS może jednak wyłączyć wszystkie emotikony, dzięki czemu widzisz tylko tekst - znaki interpunkcyjne. Aby to zrobić ręcznie, naciśnij MENU> USTAWIENIA> STYL NIESTANDARDOWY> USTAWIENIA BUBBLE

Przejdź przez listę opcji pokazaną na dole (zawartą w zakładce ze strzałką), aż zobaczysz WYŁĄCZ UŚMIECH. Kliknij i po wyświetleniu monitu ZAPISZ swoje ustawienia.


3

Jeśli chcesz zrootować swój telefon, możesz to zmienić. Możesz przejść do apki mms i zmienić pliki PNG emotikonów na dowolne. Następnie ponownie skompiluj apk, wepchnij go do telefonu i uruchom ponownie. Jeśli korzystasz z programu cyjanogenmod lub innego motywu korzystającego z systemu motywów, zmiana ta jest również możliwa przy użyciu tego.2

Wczoraj musiałem to rozgryźć na telefonie mojej dziewczyny, ponieważ ona też nie lubi standardowych emotikonów z Androidem.

Po zainstalowaniu Handcent, przejdź do „Ustawienia” -> „Ustawienia aplikacji” -> „Ustawienia emotikonów i emoji” i tam w „Ustawieniach emotikonów” możesz wybrać, jakiego rodzaju emotikony chcesz użyć.

Więc przełącz się z „System default” na „Handcent”, a następnie otrzymasz emotikony bez Androida :)


0

Wydaje się, że z wyjątkiem instalowania oprogramowania innych firm, takiego jak Handcent lub prawdopodobnie ręcznej zmiany niektórych plików apk lub innej magii dla zwykłych użytkowników, nie ma na to sposobu. Nie mogę w to uwierzyć, totalna porażka Androida nie ma opcji wyłączenia tych emotikonów. Nie ważne, czy ich wygląd jest irytujący czy nie :)


0

Miałem ten irytujący problem na moim Galaxy S4.

Jeśli nie użyjesz -, jak w buźce :) lub smutnej :(, to nie przekształci go w emotikon lub nie utworzy MMS-a.

Jeśli skorzystasz z menu w aplikacji do przesyłania wiadomości (w wątku) i naciśniesz „Wstaw emotikon”, pojawi się lista tekstów do tłumaczeń emotikon. Po prostu nie używaj żadnej z dokładnych sekwencji tekstowych, a ona nie rozpozna, a następnie przekonwertuje je!

O wiele za proste.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.