Ogranicz YouTube do Wi-Fi


9

Moja córka uwielbia udostępniać filmy wideo na YouTube swoim znajomym. W wyniku tego wielokrotnie przechodzi przez miesięczny przydział danych 2 GB.

Chociaż nauczyłem ją różnicy między 3G a Wi-Fi, a ona jest inteligentnym dzieckiem, po prostu łatwiej byłoby, gdybym mógł ograniczyć jej aplikację YouTube, aby zezwalała na przesyłanie strumieniowe tylko podczas Wi-Fi.

Szukałem w ustawieniach aplikacji, ale chyba że jest w dziwnym miejscu, nie ma takiego ustawienia. Jak mogę zapobiec przesyłaniu strumieniowego z YouTube tylko przez Wi-Fi?

(Jeśli to ważne: Droid Incredible 2, Gingerbread)

Odpowiedzi:


9

Nie znam żadnej opcji YouTube do tego celu, ale jeśli jesteś otwarty na korzystanie z aplikacji w celu ograniczenia innych aplikacji, możesz przejść do Onavo Count | Monitoruj dane, które mają opcję ograniczenia aplikacji tylko do Wi-Fi:

Oszczędzaj na rachunkach za telefon komórkowy - unikaj kosztownych opłat za nadwyżki! Onavo Count zapewnia kontrolę nad abonamentem danych 3G. Łatwa konfiguracja, trzy zupełnie nowe widżety, dostosowane alerty i narzędzia do automatycznego blokowania zapewnią bezpieczeństwo przed rozdętymi rachunkami za dane.

Aktualizacja z września 2016 r . :
wygląda na to, że Onavo Count nie jest już kompatybilna z niektórymi nowoczesnymi urządzeniami z Androidem, w tym urządzeniami takimi jak Nexus 6P. Onavo ma nowy „Protect Free VPN + Data Manager”, który nadal ma powyższą funkcjonalność oprócz niektórych fajnych funkcji VPN.

Onavo ogranicza się tylko do Wi-Fi


Zainstalowałem tę aplikację i nie widzę YouTube na liście aplikacji (w „szczegółach”). czy robię coś źle? Uruchomiłem aplikację, aby upewnić się, że przynajmniej wykorzystała trochę danych, aby pojawiła się na liście.
Joeytje50

3

avast! Mobile Security ma, oprócz wielu warstw ochrony, moduł zapory ogniowej, który pozwala na indywidualną kontrolę każdej aplikacji z przełączaniem dostępu Wi-Fi / danych / roamingu.

Onavo również działa świetnie, jak wspomniano, ale nie ma innych funkcji, które ma Avast.


Z zapory avast można korzystać tylko wtedy, gdy masz dostęp do roota na swoim
Androidzie

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.