Jak najszybsze zużycie baterii


16

Próbuję eksperymentu i muszę jak najszybciej zużyć baterię mojego Droid Incredible. Jakie aplikacje są znane z baterii? Już pokonałem Angry Birds, więc na razie nie ma go na liście.Utrzymuj włączony ekran, pełną jasność i utrzymuj urządzenie w stanie czuwania, jak to możliwe.
ksoo,

Właśnie dodałem rozwiązanie bez aplikacji w android.stackexchange.com/questions/1058/…
MarcH

Odpowiedzi:


15

Włącz GPS i użyj nawigatora w miejscu, do którego się nie wybierasz, a które jest daleko. Następnie obejrzyj film na telefonie z jasnością maks.

To załatwi sprawę.


2
Skończyło się na oglądaniu youtube, streamowaniu pandory, pozostawieniu latarki na pełnej mocy i graniu wściekłych ptaków.
knpwrs,

@npsken: czy YouTube nie zatrzymuje się automatycznie po zminimalizowaniu?
Louis Rhys,

Wierzę, że tak. Po prostu trzymałem to otwarte.
knpwrs,

5

Obejrzyj film z pełną jasnością, pobierz duży plik, jednocześnie umożliwiając tethering Wi-Fi (jest to świetny pobór energii), GPS, bluetoth i Wi-Fi jednocześnie.


2

Jeśli znasz jakieś podstawowe programowanie, możesz napisać aplikację, która po prostu wykonuje losowe obliczenia (np. Obliczanie liczb pierwszych, silni, a nawet zwijania białek), żąda blokady procesora, zapobiega wyłączaniu się ekranu, włącz GPS, Bluetooth, Wi-Fi, włącz na wibratorach, nagrywać filmy itp.


1

Po prostu zagraj w The Elements. Gra bardzo intensywna pod procesorem. Jeśli dodasz wiele rzeczy, aby symulacja była bardzo wolna, na pewno będziesz w stanie w pełni wykorzystać procesor. Tymczasem możesz użyć poprawki GPS, aby stale korzystać z GPS. I możesz zostawić włączony Bluetooth. Wszystko to w tym samym czasie (szczególnie z SGS2 i Cyanogenmod), możesz zużywać więcej energii, niż telefon może naładować.


1
  • Podłącz urządzenie USB z silnikiem, takie jak zewnętrzny dysk twardy, wentylator chłodzący (do portu USB za pomocą kabla USB OTG).
  • Odtwarzaj filmy HD przy pełnej jasności i dźwięku (z zewnętrznego dysku twardego)
  • Włącz GPS, Wi-Fi, 3G, Bluetooth i przeszukuj
  • nieograniczony Viberator
  • Uruchom test antywirusowy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.