Problem z zakupem aplikacji na Androida: jesteś już właścicielem tego produktu


9

Jestem zainteresowany zakupem Gry ze Sklepu Google Play, ale kiedy próbuję ją kupić za pomocą przycisku Kup w menu gry, zabieram mnie do Sklepu Play i tam pojawia się komunikat "You already own this item", ale kiedy klikam przycisk szczegółów w polu wiadomości Aplikacja Sklep Play ulega awarii.

Teraz nie wiem, czy jestem właścicielem czy nie. Jeśli jestem właścicielem, dlaczego nie otrzymałem tej pełnej wersji, a jeśli nie jestem właścicielem, to w jaki sposób będę mógł ją kupić?


1
Która aplikacja ma ten problem? Niektóre aplikacje przywracają własne transakcje przy pierwszym uruchomieniu (i nie obsługują ponownego kupowania. Miałem to wcześniej ze starszą wersją gry zręcznościowej pinball). Złóż raport o błędzie dla aplikacji lub wyczyść dane aplikacji i uruchom ponownie z działającym połączeniem internetowym (opuść droidwall, jeśli go używasz wyłączony).
ce4

2
Czasami dzieje się tak, gdy podczas finalizowania transakcji występuje błąd. Czy możesz wykonać następujące czynności: Ustawienia-> Aplikacje-> Wszystkie-> Sklep Google Play naciśnij Wyczyść dane i Wyczyść pamięć podręczną , a następnie sprawdź, czy problem został rozwiązany?
Raghd Hamzeh

1
Dziękujemy za odpowiedzi. Gra jest „Rise of Glory”. Próbowałem wyczyścić pamięć podręczną i wyczyścić dane aplikacji (Play Sore and the Game), ale problem nie został rozwiązany. Nadal otrzymuję to samo okno dialogowe, tzn. „Jesteś już właścicielem tego elementu”, kliknięcie szczegółów powoduje awarię aplikacji Sklep Play po wyświetleniu komunikatu „Sklep Play został niespodziewanie zatrzymany”.
Muhammad Naveed Khan

3
Ok, to znany problem, który można znaleźć na stronie support.google.com/googleplay/bin/… [# 702829] Fałszywy błąd: „Masz już ten produkt” Zespół techniczny Google pracuje nad tym i mam nadzieję, że to problem zostanie rozwiązany.
Muhammad Naveed Khan

2
Hmm link do problemów nie działa. Jeśli masz działający link, możesz opublikować go jako odpowiedź na swoje pytanie.
Flow

Odpowiedzi:


1

Podsumowując z komentarzy:

Był to znany problem z Google Play , który w międzyczasie został rozwiązany (czytaj więcej na tej stronie pomocy Google , otwierając element „naprawiony / rozwiązany” i tam widzisz [#8849329] Falsely received error: "You already own this item", wraz z dodatkowymi szczegółami).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.