Czy mogę wyłączyć powiadomienia Google / Google + w telefonie Samsung Galaxy S3?


9

Wiem, że możesz wyłączyć powiadomienia z natywnego klienta poczty e-mail , ale czy istnieje sposób, aby je wyłączyć w Gmailu, Google+ i innych aplikacjach Google? Mam skonfigurowane konto Google na telefonie, co jest przydatne, ale jeśli nie mogę specjalnie wyłączyć powiadomień Google, będę musiał je zsynchronizować, ponieważ w tej chwili muszę albo wyciszyć wszystkie powiadomienia, a pominąć ważne SMS-y, bądź obudzony przez komentarze G + i e-maile NYT o 4 rano.


Z której wersji Androida korzystasz? Począwszy od 4.1 (Jelly Bean), powinno to być ogólnie możliwe.
Izzy

4.0.4 Jestem w USA, więc nie będę mógł aktualizować do Jelly Bean do października (a przynajmniej tak czytałem). Jakieś pomysły do ​​tego czasu?
user460847,

1
Nie do tej pory przepraszam (wciąż jestem na 2.3.x). Ale inni mogą to mieć, więc nie rezygnuj z nadziei;) Teraz, gdy twoja wersja Androida jest również jasna, ludzie mogą pojawić się z rozwiązaniami, które działają dla ciebie (zamiast tych, które dotyczą tylko JB).
Izzy

1
Czy próbowałeś je wyłączyć w ustawieniach odpowiedniej aplikacji?
RR

S3 ma coś o nazwie Tryb blokowania, który pozwala selektywnie wyłączać powiadomienia, dzwonki itp. Na określone pory dnia. Nigdy nie możesz kontrolować, kiedy otrzymają e-maile.

Odpowiedzi:


12
  1. Aby wyłączyć powiadomienia dla Google+, otwórz aplikację Google+ , naciśnij Menu-> Ustawienia -> [Nazwa konta] -> Powiadomienia , a następnie naciśnij przełącznik WŁ. / WYŁ . W prawym górnym rogu. W najnowszych wersjach ustawienia powiadomień dotyczą poszczególnych kont.

  2. Aby wyłączyć powiadomienia dla Gmaila / Google Apps Mail, otwórz aplikację Gmail , naciśnij Menu-> Ustawienia , wybierz konto, dla którego chcesz wyłączyć powiadomienia, odznacz pole wyboru z napisem: Powiadomienia e-mail

  3. Aby wyłączyć powiadomienia dla Google Talk, otwórz aplikację Google Talk , naciśnij Menu-> Ustawienia , wybierz konto, dla którego chcesz wyłączyć powiadomienia, naciśnij powiadomienia czatu i wybierz wyłącz , i to samo dla powiadomień na czacie wideo

  4. Aby wyłączyć powiadomienia dla Google Voice, otwórz aplikację Google Voice , naciśnij Menu-> Ustawienia-> Synchronizacja i powiadomienia oraz odznacz pola powiadomień SMS i poczty głosowej.

UWAGA: Jest to oparte na Androidzie 4.0+, niektóre z tych aplikacji (zwłaszcza Google Talk) mogą działać inaczej w wersjach wcześniejszych niż ICS.


1

W rzeczywistości na Jelly Bean (4.1.1) tak jest Gmail > Settings > **username@gmail.com** > Notifications.


0

Jeśli korzystasz z Jelly Bean i jesteś zrootowany, możesz użyć aplikacji, którą zbudowałem, aby zarządzać powiadomieniami dla wszystkich aplikacji z jednego miejsca.

Powiadomienia wyłączone pozwalają wyłączyć powiadomienia dla wszystkich aplikacji. Może także automatycznie wyłączać powiadomienia o nowych aplikacjach, gdy tylko zostaną zainstalowane.

Następna wersja będzie obsługiwać profile, integrację zadań i widżet do przełączania profili.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


0

Właśnie uaktualniono do wersji 4.3 i dla mnie to ustawienie było w aplikacji „Hangouts”.


Witamy entuzjastów Androida. Czy możesz opisać, gdzie dokładnie znalazłeś to ustawienie?
THelper

0

Na moim S3 przeszedłem do menu; ustawienia; kierownik aplikacji; następnie przewiń w dół do Google+ i dotknij, aby otworzyć; następnie odznacz wysyłaj powiadomienia.


0

W Androidzie KitKat: długie kliknięcie aplikacji Hangout (na przykład) i przeciągnięcie jej do informacji o aplikacji. Odznacz „pokaż powiadomienie”. Zrób to dla każdej aplikacji Google.

(Możesz go również wyłączyć, jeśli go nie używasz. Aby ponownie włączyć aplikację: przejdź do domu, naciśnij menu (na dole) / wybierz zarządzaj aplikacją / przejdź do karty: wyłącz)


-2

Uruchom aplikację Sklep Google Play i kliknij menu, a następnie Ustawienia.
Następnie przejdź do reklam Google AdMob i odznacz.


Właśnie się zaśmiałem .. :)
Android Quesito,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.