Jak mogę zbiorczo instalować aplikacje w Play Store lub App-Brain?


19

Próbuję przywrócić nowe urządzenie z aplikacjami ze starego urządzenia, ale ani Android Market, ani AppBrain nie wydają się automatycznie instalować ich zbiorczo? Kiedy używam metody Execute w AppBrain, wydaje mi się, że wysyłam mnie tylko do ręcznej instalacji wszystkich aplikacji, co prawdopodobnie potrwa długo, ponieważ używam wielu aplikacji.

Czy istnieje jakiś sposób, aby AppBrain zbiorczo zainstalować listę w partii lub czy można przenieść aplikacje ze starego urządzenia na nowe?


Czy należy to zrobić w Play Store lub App Brain? A może inne sposoby też są w porządku?
Flow

Musi to być zrobione za pomocą jednego z nich, ponieważ moje drugie urządzenie nie działa
grm

Właściwie to kiedyś działało z mózgiem aplikacji, ale wydaje się, że instalacje masowe google zostały uszkodzone przez rynek.
grm

Zbiorcza instalacja AppBrain nadal działa dobrze. Właśnie przetestowałem to na moim Galaxy Nexus z systemem 4.1 Jelly Bean. Opublikowałem instrukcje jako osobną odpowiedź.
Chahk,

To dziwne, kiedy zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych, Sklep Play automatycznie pobrał i zainstalował wszystkie aplikacje, które wcześniej instalowałem.
SaintWacko

Odpowiedzi:


6

Zakładając, że wcześniej zainstalowałeś AppBrain i zsynchronizowałeś urządzenie, możesz wykonać następujące czynności:

 1. Z Google Play Market pobierz i zainstaluj aplikacje AppBrain i Fast Web Installer .
 2. Otwórz Fast Web Installer i zaloguj się za pomocą konta Google (tego samego, którego używasz w Sklepie Play).
 3. Otwórz aplikację AppBrain i zaloguj się za pomocą konta AppBrain.
 4. Przejdź do Preferencji, a następnie użyj opcji „Włącz szybką instalację przez Internet”.
 5. W menu przejdź do opcji „Więcej list ...”, wybierz wcześniej zsynchronizowaną listę, dotknij przycisku „Dodaj wszystkie aplikacje” i dotknij przycisku wstecz.
 6. Naciśnij przycisk „Wykonaj”, a po zapoznaniu się z uprawnieniami naciśnij przycisk „Zainstaluj”. Powinno to pobrać i zainstalować aplikacje wsadowo, bez konieczności potwierdzania każdej z nich osobno.

Możesz także tworzyć listy aplikacji za pośrednictwem strony AppBrain, które powinny się pojawiać w aplikacji.


Właśnie tego szukałem i kiedy podążałem za twoim przewodnikiem krok po kroku, udało mi się to zrobić. Próbowałem czegoś podobnego, ale wcześniej brakowało mi części Enable Fast Web Install. Dzięki!!
grm

1
Aplikacja „Fast Web Installer” nie jest już dostępna na rynku Android. :(
Sk8erPeter

15

Może to być nowa funkcja nowszych wersji Androida (używam 4.4), ale z łatwością mogę masowo instalować aplikacje z Play Store.

Jak masowo instalować aplikacje w Sklepie Play:

 1. Otwórz Sklep Play
 2. Przejdź do Moich aplikacji
 3. Idź do wszystkich
 4. Przytrzymaj palec przez sekundę na aplikacji, która nie została jeszcze zainstalowana.
 5. Teraz sklep Play przechodzi do trybu wyboru, możesz po prostu wybrać wszystkie potrzebne aplikacje i po zakończeniu nacisnąć przycisk „Zainstaluj” u góry.

Bardzo dobra sugestia
Will Buck

1
+1 Działa tylko z aplikacji Sklep Play (brak opcji wyboru masy w sklepie internetowym), więc należy to zrobić na urządzeniu.
Rick

11

Nie wiem, jak to zrobić. Niedawno kupiłem nowy telefon i aby zaoszczędzić sobie czasu na ręczną instalację 40 nieparzystych aplikacji, poszedłem do sklepu Google Play za pomocą przeglądarki na komputerze. Będzie już mieć listę aplikacji zainstalowanych w Moich aplikacjach, więc możesz szybko przewinąć listę i zainstalować je - nie musisz czekać na instalację każdej aplikacji.


-2

Możesz zainstalować Titanium Backup na starym urządzeniu i wykonać kopię zapasową wszystkich „zainstalowanych przez użytkownika” aplikacji + danych na kartę SD. Włóż kartę SD i zainstaluj ponownie Titanium Backup i przywróć aplikacje + dane „zainstalowane przez użytkownika”.

Chociaż nie próbowałem tego na różnych urządzeniach, próbowałem tego na tym samym urządzeniu, używając innej pamięci ROM. Utworzono kopię zapasową ze stabilnej pamięci ROM i za każdym razem, gdy instaluję nową pamięć ROM, korzystam z powyższej metody, aby zainstalować wszystkie moje aplikacje z jej danymi.

Zadałem już to pytanie, na które udzielono odpowiedzi, odnosząc się do Titanium Backup.


Urządzenie nie działa, więc nie jest możliwe.
grm

1
Titanium Backup wymaga rootowania.
RR

2
To nie pomoże teraz, ale dla przyszłej ochrony zsynchronizowane kopie zapasowe Titanium z DropBox lub Dyskiem Google w celu odzyskania z martwych urządzeń.
Tim Scarborough,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.