Jak radzić sobie z masowymi SMS-ami z telefonu Apple podczas korzystania z telefonu z Androidem?


10

Czasami jeden z moich znajomych korzystających z iPhone'a wysyła masowy tekst, a przez kilka następnych dni otrzymuję spam z SMS-em z wszystkich innych numerów, na które go wysłali, większość z nich nie została zidentyfikowana na moim telefonie, a ponieważ niektóre z nich są odpowiadając sobie nawzajem, żadne z nich nie ma sensu. To niezwykle denerwujące. Przypuszczalnie iPhone'y mają coś, co potrafi wykrywać i odpowiednio zamawiać masowe teksty, ponieważ Apple nie chce irytować własnych użytkowników, tylko użytkowników Androida. Czy jest coś, co mogę zrobić, aby tekst masowy miał więcej sensu po mojej stronie?


Jaki jest twój cel końcowy, zorganizować e-maile? przenieść je w określone miejsce? Ignoruj ​​ich? wyrzucić je? Przepraszam, ale nie rozumiem, że „mam więcej sensu po mojej stronie” : /
Zuul,

1
@Zuul - To nie są wiadomości e-mail, to wiadomości tekstowe. Najwyraźniej Apple ostatnio dodało masową wiadomość tekstową, w której możesz wysyłać wiadomości do całej grupy ludzi, a wszystkie one pojawiają się wraz z odpowiedziami w jednej rozmowie. Ponadto, gdy którykolwiek z nich odpowie, trafi do wszystkich pozostałych, do których wysłano oryginalną wiadomość. Przynajmniej zgaduję, że tak to działa. Gdy korzystam z telefonu z Androidem, wszystkie te wiadomości nie są zestawiane, zamiast tego każda osoba prowadzi własną rozmowę, więc wiadomości nie mają żadnego sensu bez przełączania między rozmowami sprawdzania znaczników czasu.
SaintWacko,

Jakiej aplikacji używasz do czytania wiadomości tekstowych? A przy okazji, czy wiesz, z której aplikacji korzystają Twoi znajomi?
Zuul,

Używam tylko domyślnej aplikacji do przesyłania wiadomości na Androida. I jestem pewien, że używają domyślnej aplikacji do obsługi wiadomości iOS. Masowy tekst jest częścią iOS.
SaintWacko,

1
@JaredBurrows HTC zmodyfikuje aplikację SMS, aby ją obsługiwać :)
Liam W

Odpowiedzi:


2

Aktualizacja Jelly Bean (4.2) dodaje obsługę wiadomości grupowych. Tak więc dwa rozwiązania:

  • uaktualnij swój telefon do Jelly Bean 4.2.

  • zainstaluj aplikację strony trzeciej, która ją obsługuje: ta wydaje się mieć sporo dobrych recenzji.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.