Czy istnieje aplikacja obsługująca zarówno formaty PDF, jak i epub?


15

Czy są jakieś aplikacje obsługujące zarówno pliki PDF, jak i EPUB?

Próbowałem Alkido, Laputa i StarBooks, wydaje się, że obsługują tylko pliki PDF LUB epub, a nie oba.

Jakieś sugestie?

Odpowiedzi:2

Aldiko to dobra darmowa aplikacja do czytania dokumentów PDF i ePub.


OP wspomina, że ​​już wypróbowali Aldiko.
ale

Aldiko obsługuje pliki pdf i epub zgodnie z opisem aplikacji - „Zaawansowany system zarządzania biblioteką: importuj własne pliki EPUB i PDF do aplikacji, aby czytać je w ruchu” Prawdopodobnie w 2010 r. Nie
Ruben Roy

@AlEverett tak, ale OP pochodzi z 2010 roku. Obsługa plików PDF z 2011 roku.
RR

OK, ma sens.
ale

1

Zarówno Aldiko, jak i FBreader obsługują czytanie plików PDF bez konwersji. Ponieważ aplikacja powinna się zaktualizować, możesz je sprawdzić ponownie.

Znalazłem je później: Aldiko obsługuje tylko EPUB nie DRM. Wydaje się, że NOOK na Androida autorstwa B&N i eBooków Kobo obsługuje zarówno pliki PDF, jak i EPUB.

Uzyskaj informacje z: http://www.pdfmate.com/read-pdf-with-ebook-reader-app-for-android.html0

Moon + Reader w wersji Pro obsługuje prawie wszystkie dostępne formaty, w tym ePub i PDF. Możesz nawet wyróżniać i opisywać tekst; w przypadku plików PDF te wyróżnienia / adnotacje zostaną bezpośrednio osadzone w pliku (dzięki czemu można po prostu przenieść plik PDF do innego czytnika i dołączyć notatki), natomiast w przypadku innych formatów są one przechowywane osobno. Wsparcie jest całkiem dobre, poprawki i nowe funkcje są stale wypuszczane (programista jest dość aktywny i odpowiada).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.