jakiś czytnik pdf z funkcją adnotacji (open source)? [Zamknięte]


10

Szukam czytnika pdf dla Androida, który może również dodawać adnotacje, zaznaczać i wyróżniać tekst. Jakaś opcja open source?

Jak Foxit Reader ?


2
Dlaczego upuszczasz Foxit?
Android Quesito,

Pamiętaj, że rekomendacje takie jak Czy jest aplikacja dla X są tutaj nie na temat (więcej szczegółów można znaleźć w temacie Jakie tematy mogę tutaj zapytać? ). Jeśli Twoje pytanie może lepiej pasować, możesz zajrzeć do Gdzie mogę zadawać pytania, które nie są pytaniami dla entuzjastów Androida? i gdzie poprosić o rekomendacje aplikacji? .
beeshyams,

Odpowiedzi:


3

Adobe Reader X dla Androida 10.3 obsługuje teraz adnotacje, wyróżnienia i komentarze. To nie jest oprogramowanie typu open source, ale jest bezpłatne dla użytkownika końcowego.

Obecnie nie ma narzędzi Android PDF typu open source, które mają przydatne funkcje adnotacji. Na tej stronie wiki na Uniwersytecie Massachusetts w Bostonie wymieniono kilka przeglądarek plików PDF na Androida z otwartym kodem źródłowym oraz linki: http://howto.wikispaces.umb.edu/PDF+Annotation+with+Android

(Nie mogę opublikować odpowiedzi zawierającej więcej niż dwa linki, przepraszam.)


1

Korzystam z ezPDF Reader i ma on potrzebne funkcje.

Ale nie wiem, co masz na myśli przez Open Source. Może ZA DARMO? Jeśli tak, ezPDF Reader ma płatną i nieco zmniejszoną (ale nie darmową) wersję Lite .


3
Jeśli masz na myśli darmowy ezPDF Reader Lite, możesz się mylić. Jest to nadal niedroga aplikacja, która kosztuje 50% kosztów wersji pro.
Narayanan,

@Nayayanan Właśnie sprawdzone; masz rację. Lite to płatna aplikacja. Czy kiedykolwiek było za darmo? [Kupiłem to Pro]
geffchang,

Istnieje interfejs API czytnika ezPDF dla systemu Android, który kosztuje około 16 000 USD rocznie.
Salman Khakwani,

@geffchang: „nie wiem, co masz na myśli przez określenie„ Open Source ”.” Zobacz np . Tutaj . Nie jestem pewien, czy to tłumaczenie jest dobre, ale, FWIW, „oprogramowanie open source” -> tłumacz google -> „開源 軟件”
TomRoche

0

Nie znam edytora pdf opensource (i nie wiem, czy można go znaleźć z wieloma funkcjami), ale Xodo jest świetnym darmowym (ale nie otwartym) edytorem pdf. Nawet mi się podoba bardziej niż ezPDF. Jakiś czas temu (2016/2017) przeszukałem wiele aplikacji pdf i moim zdaniem Xodo było najlepsze .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.