Czy mogę skonfigurować Google Play, aby wyświetlać recenzje aplikacji w kilku językach?


28

Domyślnie Google Play jest skonfigurowany do wyświetlania recenzji tylko w moim ojczystym języku (nie angielskim). Ale jest wiele recenzji w innych językach, szczególnie w języku angielskim i chcę je również zobaczyć. Aby obejść ten problem, mogę zmienić język na angielski, ale nie jest to idealne rozwiązanie. Czy mogę zobaczyć recenzje zarówno w języku ojczystym, jak i angielskim?


1
Pomyśl, jak łatwo byłoby, gdyby Google dodało taką opcję do aplikacji Sklep Play.
cdlvcdlv

Odpowiedzi:


10

Nie w przypadku zwykłej aplikacji Playstore, AFAIK. Jeśli chcesz to zrobić za pomocą aplikacji, możesz rzucić okiem na Market Comments Reader . Z poziomu przeglądarki internetowej AndroidPIT pozwala wyświetlać komentarze wszystkich języków jednocześnie, tzn. Bez wybierania każdego języka osobno.

Aktualizacja: pamiętaj, że zarówno aplikacja, jak i sekcja witryny AndroidPIT są już martwe. Aby obejść ten problem, możesz użyć mojego UserScript GooglePlaySwitchLang w przeglądarce internetowej (takiej jak Firefox) za pośrednictwem Addona, takiego jak Greasemonkey (zobacz stronę główną Greasyfor, aby uzyskać listę opcji dla ulubionej przeglądarki). Skrypt wstrzykuje linki do łatwego przełączania między językami - obecnie niemieckim i angielskim, ale można łatwo dostosować go do dowolnej kombinacji językowej, której potrzebujesz.


6

Jeśli przeglądasz sklep Play za pośrednictwem przeglądarki internetowej, możesz dodać &hl=enna końcu adresu URL, aby wyświetlić komentarze w języku angielskim.


Nie działa na tej stronie: play.google.com/store/apps/… lub na tej stronie: play.google.com/store/apps/…
Firelord

Pracował dla mnie. @Firelord może te aplikacje nie miały angielskich recenzji?
Thibault D.

Idealnie prosty i działający!
Key-Six

Pracowałem dla mnie &hl=hutakże (dla Węgier)
Zhuinden
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.