Czy mogę monitorować temperaturę moich telefonów?


12

Niedawno w Wielkiej Brytanii mieliśmy nieoczekiwany atak ładnej pogody, co oznacza, że ​​gdziekolwiek zostawiam swój telefon, robi się dość ciepło. Znam zasięg działania mojego telefonu (Sony Ericsson Arc), ale czy istnieje prosty sposób, aby dowiedzieć się, jak ciepło jest?

Nigdy nie pozostaje na słońcu, zawsze w cieniu. Jeśli muszę go zrootować, jestem otwarty na opcje - obecnie działam na Androidzie 2.3.4.

Odpowiedzi:


8

Możesz użyć TempMonitor dostępnego w sklepie Google Play:

Odczyt temperatury systemu na pasku stanu aktualizowany w wybranym przedziale czasowym.

TempMonitor to najstarsza aplikacja do monitorowania temperatury procesora na rynku Android. Ta aplikacja ma jedną funkcję: temperaturę i robi to dobrze.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Niektóre funkcje, które mogą Cię zainteresować:

Temperaturę można wyświetlić na pasku stanu lub na ekranie aplikacji. Możesz także wybrać to, co chcesz zobaczyć:

  • Wybierz spośród stopni Celsjusza lub Fahrenheita.
  • Wybierz wyświetlaną temperaturę (bateria, procesor).
  • Wybierz interwał aktualizacji.

2
Należy jednak pamiętać, że większość urządzeń nie ma czujnika temperatury. Tylko czujnik temperatury akumulatora, więc może nie działać.
Liam W

@liamwli Tak, aplikacja będzie działać tylko wtedy, gdy będzie dostępny sprzęt do wyodrębnienia informacji :) Nie jestem w 100% pewien, ale wierzę, że ten telefon (Sony Ericsson Arc) jest wyposażony tylko w czujnik baterii. Jednak lepiej wiedzieć, niż nic nie wiedzieć :)
Zuul

Aplikacja nie jest już dostępna w sklepie Play, czy masz apk tej aplikacji?
Ayushya,

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.