Gdzie mogę znaleźć listę domyślnych emotikonów w Ice Cream Sandwich?


9

Mój narzeczony wymyślił, jak zrobić emotikony na Androida z sercem jak oczami i emotikonem całującym, i chciałbym wysłać te same emotikony z powrotem do niej, ale nie wiem, jak to zrobić. Czy istnieje lista domyślnych emotikonów w Ice Cream Sandwich i Jelly Bean?

Edycja : Aby to wyjaśnić, szukam tabeli pokazującej, w jaki sposób różne ciągi znaków tłumaczą się na ikony wyświetlane przez ICS po otrzymaniu emotikonu.


Czy to jest w aplikacji Messaging?
ale

Odpowiedzi:10

Nie mam mapowania między postaciami i obrazami, ale udało mi się dowiedzieć, gdzie są przechowywane obrazy i ich zawartość. Obrazy są przechowywane w /system/framework/framework-res.apk.

Po pobraniu tego pliku z emulatora ICS wyodrębniłem i znalazłem 16 plików dla emotikonów pogrupowanych na podstawie DPI .

Poniżej przedstawiono pliki i ich podgląd dla ldpi. wprowadź opis zdjęcia tutaj

i hdpi: wprowadź opis zdjęcia tutaj

Nie mogłem znaleźć mapy między ciągiem, który wpisujemy, a odpowiadającym mu obrazem. Istnieje wiele wyników wyszukiwania Google, które pomogą zastąpić te pliki graficzne i dodać jeszcze więcej rzeczy. Dodane emotikony będą miały sens tylko wtedy, gdy zarówno nadawca, jak i odbiorca mają tę modyfikację, w przeciwnym razie będzie to postrzegane tylko jako tekst.

Wiem, że to nie odpowiada na twoje pytanie, ale próbując znaleźć jedną, natknąłem się na te informacje, które mogą być przydatne dla kogoś, kto ma wystarczającą wiedzę, może ją stąd wyciągnąć.

Mapowanie

Roxan pokazuje nam, że domyślna klawiatura Androida ma 16 emocji po długim naciśnięciu klawisza „:-)”. Zobaczmy, czy możemy dowiedzieć się, w jaki sposób mapa symboli:

:-)  emo_im_happy
:-(  emo_im_sad
:-D  emo_im_laughing
:'(  emo_im_cyring
:-/  emo_im_undecided
:-[  emo_im_embarrassed
O:-) emo_im_angel
:-!  emo_im_foot_in_mouth
:-$  emo_im_money_mouth
B-)  emo_im_cool
:-*  emo_im_kissing
:O  emo_im_yelling
=-O  emo_im_suprised
:-P  emo_im_toungue_sticking_out
;-)  emo_im_winking
:-X  emo_im_lips_are_sealed
o.O  emo_im_wtf

Możesz edytować odpowiedź, jeśli znajdziesz błąd lub nowe mapowanie


0

Wybierz butyon na dole, gdy klawiatura jest otwarta .. nie na klawiaturze, ale przycisk menu na telefonie .. następnie wstaw emotikon będzie opcją. Wybierz to i domyślnie zostaną wyświetlone wszystkie „buźki”. Wyświetlacze uśmiechu na klawiaturze są czymś więcej niż tylko. Mam nadzieję że to pomoże.


0

Na telefonie przejdź do sklepu z zabawkami i poszukaj klawiatury emoji dla galaktyki, po zainstalowaniu powinieneś wszystko skonfigurować, a następnie pokaże kwadraty po tym, jak pokażą kwadraty na pasku powiadomień, powinieneś zobaczyć coś, co musisz pobrać, abyś mógł zobacz emoji, które je pobierz i skonfiguruj, a emoji powinny się pojawić.

Obecnie nie ma żadnych aktualizacji dla Galaxy S2, chociaż próbowałem zaktualizować go dla kolorowych emoji, zaktualizuję cię, jeśli zobaczę jakieś aktualizacje. (dotyczy to kanapek z lodami)


0

Podczas wpisywania wiadomości na domyślnej klawiaturze w prawym dolnym rogu znajduje się przycisk emocji. Długie naciśnięcie spowoduje wyświetlenie wszystkich emocji.

Zrzut ekranu

Źródło: http://androidspin.com/2011/11/20/ice-cream-sandwich-keyboard-available-for-download-and-install/


To pokazuje mi postacie użyte do stworzenia emotikonu. Chcę dowiedzieć się, jak przekładają się na ikony wyświetlane przez ICS, gdy otrzymuję jedną z tych emotikonów.
Ken Bloom

Nie wiem czy nadal cię rozumiem, ale to tylko bezpośrednie mapowanie. Na przykład: postacie tworzące uśmiechniętą twarz przekładają się na emocje uśmiechnięte, postacie tworzące smutną twarz przekładają się na smutne emocje i tak dalej.
roxan

Wpisz po jednym z nich w wiadomości tekstowej, a Android z przyjemnością wyświetli wyniki.
Michael Hampton
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.