Jak sprawić, by Google Now ignorował niektóre kalendarze przypominające o spotkaniach?


9

Jak sprawić, by Google Now ignorował niektóre kalendarze?

Kalendarz mojej żony jest udostępniany w moim kalendarzu, a następnie synchronizowany z moim telefonem za pośrednictwem mojego konta, a obecnie otrzymuję karty przypomnień o jej wydarzeniach w Google Now. Chciałbym dostawać karty tylko na niektóre kalendarze.


Odpowiedzi:


11

Najwyraźniej Google Now korzysta z sekcji „Moje kalendarze” Kalendarzy Google.

Gdy udostępniono mi kalendarz mojej żony, przyznano mi uprawnienia „Wprowadź zmiany ORAZ zarządzaj udostępnianiem”. To powoduje umieszczenie kalendarza w „Moich kalendarzach” dla kalendarzy obu użytkowników. Gdy zmieniłem go na „Wprowadź zmiany w wydarzeniach” na karcie udostępniania mojej żony, kalendarz zmienia się z „Moje kalendarze” na „Inne kalendarze” na moim koncie i nie otrzymuję już powiadomień w Google Now dla tego kalendarza.


Dzięki! Ponieważ nie możesz zmienić własnego ustawienia udostępniania, musiałem udostępnić je innym
kontom

Można by pomyśleć, że byłoby łatwiejsze rozwiązanie. Od 20 minut szukam tej odpowiedzi!
Ben

4

Zamiast synchronizować jej kalendarz z telefonem, spróbuj ustawić kalendarz „udostępniony”, a następnie zasubskrybować go z własnego kalendarza Google. Kiedy subskrybujesz, uważam, że możesz ustawić, aby nie wyświetlał przypomnień.


+1, ponieważ pomogłeś mi znaleźć rozwiązanie. Jej kalendarz został udostępniony, a nie zsynchronizowany przez Google Sync.
Alex B,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.