Wyszukiwanie głosowe żelków nie odpowiada


10

Niedawno zaktualizowałem swój telefon do Androida 4.1.1 i wypróbowałem nowe wyszukiwanie głosowe. Przeważnie odpowiada na moje pytania poprawnie, ale nie udało mi się odpowiedzieć.

Sprawdziłem następujące ustawienie: Ustawienia-> Głos-> Wyjście mowy. Jest ustawiony na Zawsze.

Czy ktoś jeszcze ma ten problem? Wszelkie pomysły, jak to naprawić?


4
Wyszukiwanie głosowe / Google Now odpowiada mi tylko w przypadku określonych wyszukiwań. Na jakie wyszukiwane słowa oczekujesz ustnej odpowiedzi?
Pan Buster,

3
Zapytaj: „Kim jest prezydent Stanów Zjednoczonych?”. Wydaje się, że wszyscy mówią za to.
newuser

Odpowiedzi:


10

Czy upewniłeś się, że Twój „Głośność muzyki” jest rzeczywiście zwiększony? Tylko wtedy będziesz mógł usłyszeć odpowiedź.

Aby się upewnić, przejdź do podstawowej aplikacji muzycznej, naciśnij kilka razy klawisz „Zwiększ głośność” w telefonie, a następnie wróć do wyszukiwania głosowego Google i spróbuj ponownie.


Dzięki, wygląda na to, że to był problem. Czuję się głupio, że nie sprawdzałem głośności, ale szczerze mówiąc nawet o tym nie myślałem. Spodziewałem się, że po nowej instalacji będzie na wystarczająco wysokim poziomie, aby usłyszeć głos.
Filip

To nie działa dla mnie na Kit Kat. Sprawdziłem, czy język jest ustawiony na angielski (USA) i wszystkie inne wspólne porady, ale nadal nie mam szczęścia. Dziwnie, to była praca to rano, więc coś musiało się zmienić, ale nie mam pojęcia co.
mattdm,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.