Gdzie jest opcja „Stay Awake” w Ice Cream Sandwich na Galaxy S3?


19

Właśnie uaktualniłem do Samsung Galaxy S III (Ice Cream Sandwich) z Motorola Droid Bionic (Gingerbread). Na moim Bionic było pole wyboru „Nie zasypiaj”, dzięki czemu mój „Ekran nigdy nie będzie spał podczas ładowania” w Ustawieniach-> Aplikacje-> Programowanie.

Nie mogę znaleźć tego pola wyboru na moim S3.

Gdzie jest to ustawienie w ICS i / lub czy istnieje inny sposób, aby mój ekran nie wyłączał się w ICS?

Dzięki.


3
To musi być SGS3. W moim Galaxy Nexusie znajduję się pod nim Settings | Developer options | Stay awake.
ale


Nie jest to bezpośrednia odpowiedź na twoje pytanie, ale używam widgetsoid i dodaję widżet przełączania do menu rozwijanego lub ekranu głównego, aby przełączać ustawienia „nie zasypiaj”.
Alex B

Odpowiedzi:


17

Samsung usunął „Stay Awake” z TouchWiz w pierwszej OTA dla Galaxy S1. Inne ROMy, takie jak CyanogenMod, nadal go mają, a także inne ROMy oparte na AOSP.

Zachowaj szczególną ostrożność, używając wszelkich opcji „Zachowaj czujność” w przypadku tych urządzeń, które mają ekrany Super AMOLED. Używałem go podczas tworzenia i testowania aplikacji. Mam teraz „wypalenie” na ekranie od czasu i górnego paska.


Wypalanie nie jest tak duże, jak w przypadku starszych wersji Androida, ponieważ motyw Holo jest ciemniejszy niż poprzednie. Ale dobry punkt.
onik

1
chyba że jest w 100% czarny, wszystko, co jest na ekranie w „tym samym stanie”, może się wypalić.
Ryan Conrad

9

Przynajmniej w waniliowym ICS jest w Settings->Developer options -> Stay awake, popraw mnie, jeśli nie ma go w GSIII.

Jeśli go nie ma, możesz wypróbować kilka aplikacji, które mogą to zrobić, przynajmniej na starszych telefonach z serii Galaxy.

Nie zasypiaj

Widget Stay Awake


Dziękuję za Twoją odpowiedź. To było dobre, ale nie tak dobre, jak odpowiedź Ryana „naprawdę nie chcesz tego robić”.
Gdalya

2

Mój (nie zrootowany, zapasowy) SGS3 został właśnie zaktualizowany do OTA do Jelly Bean 4.1.2, a opcja „Nie zasypiaj” jest teraz dostępna w opcjach programisty (drugi element, po „Hasle kopii zapasowej pulpitu” - kolejność opcji ma zmienione, tak myślę).

Technicznie nie jest to odpowiedź, ponieważ pytanie brzmi „w ICS”, ale ... uaktualnij do JB!

(Nie zainstalowałem StayAwake ani żadnej takiej aplikacji, więc musi to pochodzić od Samsunga, więc zakładam, że są OK, ryzykują wypalenie ekranu.)


1

Czy masz menu „Opcje programisty” w Ustawieniach? Jeśli nie, może być konieczne włączenie go. Przejdź do Ustawienia> Informacje o telefonie i szybko dotknij kilka razy (około 10 razy) na „Numer kompilacji”. Zobaczysz toast z napisem „Jesteś teraz programistą”. Następnie w sekcji „Opcje programisty” znajdziesz opcję czuwania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.