Jak mogę wyświetlić listę moich aplikacji bez oceny?


16

Ważne jest dla mnie przekazanie opinii na temat aplikacji, z których korzystam.
Nie pamiętam jednak, które aplikacje już oceniłem, i sprawdzam je kolejno, aby znaleźć te, których jeszcze nie oceniłem.

Czy istnieje sposób, aby wyświetlić listę moich aplikacji bez oceny?

Mam Galaxy S2 z ICS, ale myślę, że to pytanie dotyczy wszystkich urządzeń z Androidem.


Spowoduje to wyświetlenie listy wszystkich aplikacji na urządzenie, ale bez informacji o ocenie: play.google.com/apps
Bryan Denny

Odpowiedzi:


3

Obecnie nie możesz uzyskać tej listy.

Możesz tymczasowo:

  • Wyłącz automatyczne aktualizacje aplikacji w menu Ustawienia Google Play na swoim urządzeniu.

  • Zaznacz pole wyboru Powiadomienia .

  • Wybierz, kiedy ręcznie aktualizować każdą aplikację, gdy zobaczysz powiadomienie o aktualizacji. Twoja obecna recenzja lub jej brak jest widoczny 1 cal w dół strony aplikacji, jeśli jesteś w trybie pionowym.

  • Dwa tygodnie później przejrzysz programistów, którzy aktualizują się bardzo regularnie. Trzymaj to tak długo, jak możesz, a wszyscy programiści, którzy nie są uśpieni, są sprawdzani. Następnie przywróć ustawienia.

Każda ręczna aktualizacja zajmie około 30 sekund na aplikację lub mniej. I to nie jest idealne. Będą aplikacje, które nigdy się nie aktualizują, zanim nie zdecydujesz się ponownie włączyć aplikacji Autoaktualizacji .

Pozostaję w ciągłym trybie ręcznej aktualizacji i nigdy nie zaniedbałem opinii na temat żadnej zainstalowanej aplikacji.


2

Utwórz listę w swoim biurze / organizatorze wszystkich swoich aplikacji, a następnie, oceniając swoje aplikacje, wróć do tej listy i oznacz je jako ocenione. Wiem, że nie jest to automatycznie obliczane dla ciebie, więc nie jest super wygodne, ale hej, musi być lepsze niż wyszukiwanie jeden po drugim. :-)


Tak, to lepsze niż wyszukiwanie jeden po drugim, ale wciąż nie wystarczająco dobre. Dopóki nie będzie lepszego rozwiązania, raczej tego nie robię.
Joe
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.