Nie można przewijać rękami - Czy są inne opcje?


19

Jestem niepełnosprawny fizycznie. Właśnie dostałem tablet Vizio w tym tygodniu może zrobić znacznie więcej niż się spodziewałem za pomocą rysika.

przewijanie w górę / w dół jest problemem. Czy jest jakieś ustawienie plastra miodu lub aplikacja, która da mi przyciski „poprzednie” i „następne” lub paski przewijania?

Inne pomysły mile widziane.

Odpowiedzi:


6

Niektóre klawiatury, takie jak Swiftkey, mają opcję umieszczania klawiszy strzałek na klawiaturze, co pozwala na przewijanie stron internetowych itp . Mają też bezpłatny miesięczny okres próbny, jeśli chcesz go wypróbować przed wydaniem pieniędzy :)


3
Klawiatura hakera z angielskim słownikiem ukończeń jest również bardzo przydatna, zawiera klawisze strzałek i jest całkowicie darmowa (i również open source). Jest to w pełni funkcjonalna 5-rzędowa klawiatura z wieloma funkcjami dla zaawansowanych użytkowników. Możesz także spróbować.
ce4

To ładna klawiatura, przydatna do poruszania się po Terminalu, ale klawisze strzałek są nieco nieporęczne na 7
calowym

przy okazji możesz zmienić rozmiar kluczy
ce4

@ ce4 ahhhh ..... :) myślał, że to naprawiono ... meh: P
t0mm13b

6

Nie wspomniałeś o swojej wersji Vizio Table, ale zakładając, że jest to Vizio 8 (VTAB1008) , skontaktowałem się z ich zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem czatu na żywo :

Dziennik konwersacji:

Evan: Dziękujemy za skontaktowanie się z VIZIO Live Chat, domem rozrywki Freedom for All. To jest Evan w Południowej Dakocie. Czy kiedykolwiek wcześniej się z nami skontaktowałeś?

Salustiano Silva: Nie!

Evan: Aby lepiej Ci pomóc, chciałbym Cię zarejestrować w celu uzyskania pomocy technicznej, abym mógł zarejestrować tę sprawę. Czy mogę zacząć od uzyskania pełnego adresu, w tym miasta, stanu i kodu pocztowego (adres fizyczny, a nie skrytki pocztowej), a następnie proszę podać numer seryjny, datę zakupu, lokalizację zakupu i cenę?

Salustiano Silva: Nie wiem, czy moja wiadomość była jasna, ale VTAB1008 nie jest moja, po prostu staram się pomóc, pytając, czy takie urządzenie obsługuje jakiekolwiek klawiatury USB ...

Evan: jest bezprzewodowa klawiatura z Androidem, którą nosi Walmart

Salustiano Silva: Fajnie, światło na końcu tunelu, czy możesz wskazać mi właściwy kierunek?

Salustiano Silva: Mam na myśli, że jest ich wiele ... nie wiem, który z nich rzeczywiście działa z VTAB1008!

Evan: Pozwól, że ci to sprawdzę.

Salustiano Silva: Dziękuję bardzo!

Evan: Nie ma za co

Evan: Logitech Klawiatura Bluetooth Tablet dla systemu Android

Model nr: 920-003390

Salustiano Silva: Sprawdzam teraz ... Co do bardziej technicznego problemu, używanie klawiatury bezprzewodowej nie wyświetla się poprawnie na klawiaturze ekranowej? Używając klawiszy strzałek, możemy przewijać zawartość ekranu, czy mam rację?

Evan: Zgadza się.

Salustiano Silva: Dziękuję za pomoc! Pójdę dalej i przekażę wiadomość.

Evan: Czy jest coś jeszcze, w czym mogę ci dzisiaj pomóc?

Salustiano Silva: Nie wierz! Jeśli to zadziała, wszystko będzie dobrze :) Tks!

Evan: Dziękujemy za skontaktowanie się z pomocą techniczną VIZIO Chat! Jeśli będziesz potrzebować naszej pomocy ponownie w przyszłości, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu, poczty e-mail i usługi telefonicznej. Informacje te można znaleźć na stronie http://www.vizio.com . Numer sprawy to 2293020. Miłego dnia!

Evan się rozłączył.


Zalecany produkt to Logitech Bluetooth Tablet Keyboard na Androida :

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Można znaleźć na:

Recenzje:


Na czacie powiedziano mi, że:

  • klawiszy strzałek można używać do przewijania dokumentów, stron internetowych itp .;

  • sugerowana klawiatura bezprzewodowa zastępuje klawiaturę ekranową, umożliwiając w ten sposób pracę z nią przy wszystkich niezbędnych czynnościach wejściowych.

Mam nadzieję, że to ci pomoże!


niezły Sir! :) Cieszę się, że szybko odpowiedziałem :)
t0mm13b

Po dużych poszukiwaniach jestem naprawdę zaskoczony, że nie znaleziono prawie żadnych rozwiązań, które mogłyby pomóc osobom niepełnosprawnym fizycznie. :( Właśnie wtedy przyszło mi do głowy ... obsługa klienta Vizio może pomóc ... ale kiedy facet z działu wsparcia poprosił o rejestrację,
obawiałem

Tak, to trochę gburowate, że pytają, imię, wiek, stan, kod, kod pocztowy, numer rejestracyjny, numer seryjny, co nie numery ... to może wystarczyć, aby podjechać pod mury! : D
t0mm13b

ale tak, też jestem zdumiony, opracowałem miękką klawiaturę dla Androida dla partnera, który jest dysleksyjny, i uwielbiałem to robić, stąd moja odpowiedź poniżej ... w rzeczywistości kończę prace nad źródłem i będę przesyłał do github dla każdego spróbować :)
t0mm13b

Trudno w to uwierzyć, myślałem o tekście do czynności, podobnie do tego, co już tam jest usługa TTS (jest dostępna w ustawieniach) ...
t0mm13b

3

Mam klawiaturę Bluetooth Targus, którą mogę podłączyć do tabletu / telefonu i używać jej jako klawiatury numerycznej. Ma przełącznik Num Lock, dzięki czemu można go również używać do wprowadzania góra / dół / prawo / lewo i PageUp / PageDown.

Zależy to jednak od urządzenia, czy klawiatura ekranowa zniknie po podłączeniu do urządzenia Bluetooth, czy nie (mój ICS CyanogenMod9 ukrywa klawiaturę ekranową).

Cena jest OK, dostałem to za około 15 EUR. Nie jestem pewien, jak dostępność jest u Ciebie. Wystarczy wyszukać amazon i in. ale upewnij się, że masz model bluetooth, a nie adapter bezprzewodowy USB (jak większość akcesoriów Logitech).

PS: Klawisze multimedialne również działają dobrze.

Klawiatura Bluetooth Targus


1

To, czego szukasz, to nakładka z przyciskami do wykonania zadania, z tego, co mogę tutaj znaleźć, to jest to na XDA. Przycisk Kluczowy Zbawiciel. (One Caveat Emptor - potrzebujesz roota - ale to dla ciebie XDA)

Jeśli to nie zadziała dla Ciebie - daj mi znać, a mogę zaprogramować aplikację, która pokaże klawisze strona w górę / strona w dół.

Skontaktuj się ze mną w każdej chwili :)

Edycja: Zmieniłem tę odpowiedź, aby uwzględnić link github do źródła.


Połączyłem aplikację, aby to zrobić, ale nie ma możliwości kierowania / wstrzykiwania zdarzeń przewijania do najbardziej aktywnego okna, które jest obecnie wyświetlane ze względu na sposób, w jaki opracowano Androida. To dobra rzecz - aby zapobiec sytuacji, w której aplikacja zainfekowana złośliwym oprogramowaniem podbije aplikację poza nią. Ale mam źródło, jeśli ktoś jest zainteresowany próbą jego rozwiązania :)
t0mm13b

1

Jeśli używasz urządzenia z Androidem, możesz sprawdzić moją aplikację „Smart Scroll Tools”, która daje możliwość rozpoczęcia przewijania jednym kliknięciem (rysikiem) na przycisku; przewijanie trwa do momentu ponownego dotknięcia (rysika) ekranu i obsługiwania wszystkich kierunków. Po zainstalowaniu aplikacji ta funkcja będzie dostępna jako funkcja ogólnosystemowa.

Oto link Narzędzia inteligentnego przewijania

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.