Jak mogę udostępnić swój ekran z urządzenia z Androidem innemu urządzeniu z Androidem?


9

Wręczam moim klientom Xoom (tablet z Androidem) i trzymam Xooma.

Jak po prostu kazać im oglądać to, co robię na ekranie? Nie potrzebujesz wideo, audio ani niczego innego. Potrzebuję tylko prostego udostępniania ekranu. Będą wyświetlać dokumenty, strony internetowe itp.

Join.me i GoToMeeting pozwalają tylko na tryb przeglądania, a nie tryb udostępniania na Androidzie. Musi istnieć program pozwalający na to.


Odpowiedzi:


3

Wypróbuj tę aplikację . Umożliwia bezprzewodowe udostępnianie ekranów między dwoma tabletami lub dwoma urządzeniami mobilnymi o różnych wymiarach i nie wymaga żadnych dodatkowych czynności zgodnie z Twoimi wymaganiami.


To niesamowite, należy je przyjąć jako odpowiedź i zdobyć nagrodę :) dzięki bardzo! @ user285oo6 czy znasz witrynę, która może to zrobić bez pobierania aplikacji? jak kosmi.io na PC?
Chagai Friedlander

-1

Istnieje aplikacja TeamViewer, która działa jak serwer „Szybka pomoc TeamViewer”, niestety tylko dla urządzeń Samsung


-2

Wygląda na to, że najlepsze byłoby rozwiązanie typu VNC, może TeamViewer ? Możesz potrzebować licencji przedsiębiorstwa, jeśli robisz to w celach komercyjnych.


Jestem prawie pewien, że aplikacja TeamViewer to tylko klient, a nie serwer. Możesz oglądać komputer z telewizorem, ale nie możesz udostępniać ekranu.
eldarerathis

No tak, moja wina. Wydaje się, że coś TeamViewer powinien ostatecznie naprawić, ponieważ każdy z zrootowanym urządzeniem z Androidem z pewnością ma prawo do uruchomienia serwera, a już istnieje rozwiązanie serwerowe TeamViewer dla stacjonarnego systemu Linux.
pzkpfw
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.