Tethering TCP / IP przez Bluetooth


10

Mam Samsung Galaxy Player 5.0 i chciałbym przeglądać sieć przez połączenie Bluetooth z moim komputerem. Mogę połączyć się z komputerem, ale przeglądarka nie ma połączenia z Internetem, nawet jeśli komputer. Ponadto standardy Bluetooth wskazują, że jest to obsługiwane.

Czy ktoś miał kiedyś ten problem?

Odpowiedzi:


3

Zainstaluj Open Garden na swoim urządzeniu z Androidem. Łączy urządzenia, aby utworzyć sieć typu peer-to-peer przez Bluetooth. Obsługuje również udostępnianie Internetu. Będziesz także musiał zainstalować klienta Mesh na laptopie.


1

Spróbuj użyć PdaNet3.50, aby uzyskać tethering przez Bluetooth i skorzystaj z trybu Bluetooth DUN (musisz do tego użyć aplikacji FoxFi).


1

Tethering Bluetooth na oba (?) Sposoby jest obsługiwany od wersji ICS systemu Android-4.0. Twoje urządzenie działa jednak pod kontrolą Androida 2.3.5+ i najprawdopodobniej nie będzie obsługiwać tej funkcji po wyjęciu z pudełka.

Drugim wymaganiem jest, aby komputer oferował także tethering przez Bluetooth za pośrednictwem protokołu Bluetooth-NAP lub Bluetooth-DUN (do tego potrzebne będzie oprogramowanie innej firmy, patrz link poniżej).

To pytanie / odpowiedź również dotyczy twojego niepokoju: Tethering Toshiba AT100 do Nokia E71

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.