Jak usunąć urodziny z Facebooka z „Moich kalendarzy”?


11

Mój kalendarz jest pełen urodzin znajomych na Facebooku! i gorzej, są wymienione w „Moim kalendarzu”, a nie na Facebooku, więc nie mogę ich ukryć, odznaczając Facebooka w Kalendarzu, Ustawienia> Kalendarze. Nawet jeśli są wymienione na liście w Moim kalendarzu, nadal mają logotypy na Facebooku na wejściu i logo synchronizacji. Próbowałem, wyłączając opcję synchronizacji, ale nadal tam są. Jak mogę je usunąć z moich kalendarzy i dodać do kalendarza „facebook”?


Mam ten sam problem z wydarzeniem na Facebooku, które przez pomyłkę zaakceptowałem, nie mogę się go pozbyć z mojego kalendarza. Mimo że usunąłem go z Facebooka.
Alastair,

urodziny są gorsze, ponieważ sprawia, że ​​Twój kalendarz jest naprawdę pełny, lol.
Louis Rhys,

Jak się tam dostali na początek? Przez oficjalną aplikację na Facebooku czy coś innego?
Bryan Denny

Wydaje mi się, że musiała się tam dostać dzięki wbudowanej synchronizacji konta. Mogę usunąć moje konto na Facebooku i sprawdzić, czy nadal pozostają, ale jestem trochę niechętny, aby to zrobić, ponieważ 1) zadziała z moimi kontaktami i 2) Nie jestem pewien, czy urodziny naprawdę zostaną usunięte, gdy to zrobię że.
Louis Rhys,

wszystkie moje urodziny FB mam dwa razy w kalendarzu Google. Mam Sprint Samsung Epic. jakieś pomysły? W ogóle nie chcę urodzin FB w moim Kalendarzu Google.

Odpowiedzi:


4

Zostało to zgłoszone na forum Android Central tutaj z linkiem do LifeHacker. Wygląda na to, że pozwoli Ci zsynchronizować kalendarz Facbook bez urodzin, ponieważ eksportujesz wydarzenia bezpośrednio z Facebooka. Po pierwsze, możesz cofnąć synchronizację, którą masz teraz. Mam nadzieję, że to pomoże.

Cytując post z Android Central:

po prostu przejdź do kalendarza Google powiązanego z kontem Google w telefonie, a następnie postępuj zgodnie z tym artykułem.

Dodaj swoje wydarzenia na Facebooku do Kalendarza Google

  1. Na Facebooku przejdź do strony WYDARZENIA.
  2. U góry tej strony kliknij WYDARZENIA EKSPORTOWE
  3. Otrzymasz wyskakujące okno z adresem URL, skopiuj je.
  4. W Google Cal w lewym dolnym rogu zobaczysz „Inne kalendarze”, a poniżej link do DODAJ. Kliknij DODAJ
  5. Jedną z nowych opcji, które będą prezentowane, jest DODAJ WEDŁUG URL
  6. Wklej adres URL z Facebooka, o który prosi.

i to wszystko! gdy kalendarz telefonu zsynchronizuje się z kalendarzem Google, pojawią się również wszystkie wydarzenia na Facebooku i nie będzie urodzin.


Problem polega na tym, że urodziny są wyświetlane jako wpisy z „Mojego kalendarza”, a nie jako wydarzenie na Facebooku (nadal mają loga na Facebooku na wejściu i logo synchronizacji). Odznałem ustawienie Facebooka w ustawieniu synchronizacji kalendarza, ale nadal urodziny pojawiają się w kalendarzu.
Louis Rhys

Może to być spowodowane tym, że urodziny są synchronizowane przez Synchronizację kontaktów, a następnie synchronizowanie kontaktów z kalendarzem.
Matt

@matt: jak to anulować?
Louis Rhys,

3
Przyznałem nagrodę, ponieważ wkrótce wygaśnie i nie chcę po prostu stracić 50 powtórzeń w powietrzu: D, ale wciąż problem nie został rozwiązany :(
Louis Rhys

@Louis Chciałem zdobyć tę nagrodę, więc dodałem Facebooka do kont zsynchronizowanych, a następnie dodałem FB do kalendarza. Urodziny pojawiają się tylko wtedy, gdy mam dodany kalendarz FB. Jak sugeruje @Matt, przyczyną może być coś innego niż FB. Próbowanie zabawy z synchronizowanymi kontami. Wybierz Ustawienia> Konta i synchronizacja (lub coś takiego).
Gary

1

Przejdź do Konta i zsynchronizuj w Ustawieniach i usuń Facebook HTC Sense, a kalendarz wróci do normy. Głupia rzecz miała mój kalendarz pełen urodzin z mojego Facebooka, na którym tak naprawdę mi nie zależy ...


1

W prawym górnym rogu kalendarza znajduje się strzałka skierowana w dół. Naciśnij to, a lista wszystkich kalendarzy zostanie wyświetlona. Odznacz te, których wydarzeń nie chcesz synchronizować z kalendarzem telefonu.


0

Po prostu przestałem synchronizować aplikację Sense Facebook, aby to naprawić. Jednak wszystkie kontakty, które łączyłem z Facebookiem, również zniknęły, co jest wadą.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.