Czy mogę ustawić eBuddy jako domyślny komunikator internetowy?


10

Zastanawiałem się, czy ktoś zna sposób, aby eBuddy stał się domyślnym komunikatorem internetowym. Używam Galaxy S Captivate. Po kliknięciu na ikonę danego kontaktu, to wyskakuje mały pasek z działań, takich jak: Call, View, Text, Email, IM, Navigate. Kliknięcie IM powoduje uruchomienie wbudowanego klienta IM od AT&T. Chciałbym, aby zamiast tego wysłał wiadomość do kontaktu za pomocą eBuddy.


1
Dobre pytanie. BTW, twoje pytanie było czwarte z góry, kiedy google szukało odpowiedzi.
Gary

Odpowiedzi:


3

Zwykle powinieneś być w stanie wykonać:

Menu-> Ustawienia-> Aplikacje-> Zarządzaj aplikacjami
Wybierz aplikację AT&T Messenger.
Następnie przewiń w dół w ustawieniach aplikacji, a pojawi się przycisk oznaczony „Wyczyść wartości domyślne”.
Kliknięcie tego spowoduje usunięcie domyślnych ustawień uruchamiania.

Następnym razem, gdy klikniesz ikonę tekstu na kontakcie, zapyta Cię, jakiej aplikacji chcesz użyć.
Jednak może AT&T zhakował telefon, aby temu zapobiec.


Dzięki za pomysł, ale tak, aplikacja AT&T IM nie pojawia się na liście aplikacji.
eidylon

Porażka. Moją jedyną propozycją jest zrootowanie telefonu. Następnie możesz ręcznie usunąć aplikację AT&T za pomocą
zestawu

@eidylon Czy próbowałeś przejrzeć „Wszystkie aplikacje”? Powinno tam być ... każda aplikacja powinna tam być. Może nie być nazywany AT&T, może mieć po prostu nazwę pakietu, np. Com.att.messenger.
mlevit

@mlevit: dzięki za wskazówkę. Po tym znalazłem go, filtrując Manage Applicationsdo All(domyślnie to Third-Party). Instant MessengerJednak po kliknięciu przycisk „Wyczyść domyślne” jest wyłączony i wyświetla No defaults set.Pomysły, gdzie można się udać? Jeszcze nie zdenerwowałem się rootowaniem ... LOL. Czuję się trochę jak flashowanie BIOS-u, co zawsze dawało mi ochotę! :)
eidylon

2
@eidylon Powodem, dla którego przycisk „Wyczyść wartości domyślne” jest wyłączony, jest to, że wartości domyślne zostały ustawione w samym systemie operacyjnym, dlatego są one ustawione na stałe. Sądzę, że jedynym sposobem na zmianę tego byłoby posiadanie aplikacji, z której można korzystać z tego paska narzędzi ... oznacza to, że aplikacja musi obsługiwać intentwysyłanie do tego użytkownika wiadomości, której nie uważam za eBuddy. Moją rekomendacją byłoby wysłanie eBuddy prośby o jej wdrożenie intent.
mlevit
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.