Czy mogę zdalnie uruchomić aplikację na moim telefonie z Androidem?


Odpowiedzi:


6

Chociaż nie ma ogólnego rozwiązania do zdalnego uruchamiania aplikacji, oto rozwiązanie, które dotyczy Twojej sytuacji:

Najpierw zainstaluj AndroidLost ze sklepu Google Play online.

  • jest to aplikacja, za pomocą której możesz kontrolować / wymazywać / uzyskiwać dostęp do informacji o utraconym urządzeniu, yadayada

Daj trochę czasu na instalację na swoim urządzeniu, a następnie zainstaluj także AndroidLost Jumpstart ze sklepu Google Play online

Ta aplikacja obudzi proces rejestracji w aplikacji Androidlost za każdym razem, gdy wykonywane jest połączenie telefoniczne, odbierana wiadomość SMS, poziom naładowania baterii, pakiet jest dodawany, usuwany lub zmieniany.

Musisz więc zainstalować dowolną aplikację ze Sklepu Play, aby aktywować usługę, ale możesz przejść do androidlost.com, aby uzyskać dostęp do funkcji kontrolujących utracone urządzenie! W tym dzwonienie alarmu;)

EDYCJA 2015-01-29: Jumpstart nie pomoże na urządzeniu z Androidem nowszym niż 2.x, ponieważ w opisie można przeczytać: „Pamiętaj, że Google zmienił interfejs API Androida, więc ta aplikacja działa tylko na wersji Androida < 3. ” W przypadku telefonu z systemem 4.x nie jest możliwe zarejestrowanie systemu AndroidLost później, bez fizycznego posiadania telefonu.


5

Jeśli dokładność GPS jest dla Ciebie wystarczająca, Plan B jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Możesz zdalnie zainstalować go za pomocą interfejsu internetowego Sklepu Play, a aktywuje się on automatycznie, wysyłając współrzędne telefonu na twoje główne konto Google.

Jednak nie może odtwarzać dźwięków na twoim urządzeniu, aby pomóc ci zawęzić lokalizację.


1
po instalacji aplikacja nie uruchamia się automatycznie, więc wysyłanie SMS-ów na mój telefon z lokalizacją nie działa :(
Alexis

według bloga lookout - funkcja sms nie będzie działać w systemie operacyjnym 3.2 i nowszym: support.lookout.com/entries/20865091-how-does-plan-b-work

4

Zakładając, że nie zmieniłeś domyślnych wyzwalaczy aplikacji , możesz po prostu wysłać SMS-a z innego urządzenia za pomocą:

  • findme aby telefon wysyłał Ci informacje GPS o swojej lokalizacji
  • ringaloud aby telefon wysyłał Ci informacje GPS o swojej lokalizacji i dzwonił głośno przy pełnej głośności.

Pozyskane ze strony z instrukcjami .


2
po instalacji aplikacja nie uruchamia się automatycznie, więc wysyłanie SMS-ów na mój telefon „findme” nie działało
Alexis
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.