Wyszukiwanie głosowe w systemie Android nie rozpoznaje kontaktów Exchange


14

Jestem pewien, że dzieje się tak głównie dlatego, że kontaktów nie ma na jednym z połączonych kont Gmail. To mnie zabija, ponieważ mój tata nie może używać poleceń głosowych do dzwonienia do swoich kontaktów, tak jak to robił na swoim BlackBerry. Jedynym rozwiązaniem, jakie do tej pory znalazłem, jest wyeksportowanie kontaktów wymiany na jedno z połączonych kont Gmail. Ale oczywiście musi to być przerobione za każdym razem, gdy zmienia coś w perspektywie.

Czy jest więc jakiś sposób na uzyskiwanie poleceń głosowych w celu rozpoznania kontaktów Exchange? Czy też muszę szukać jakiegoś rozwiązania strony trzeciej, które zsynchronizuje kontakty między dwiema usługami?

Nie podoba mu się też to, jak kontakty są wymienione przez osobę zamiast przez firmę. W jakiś sposób to zmienić?


1
czy na pewno masz włączoną opcję „Synchronizuj kontakty” w aplikacji Exchange? Po tym powinny być osiągalne
rm-vanda

Jestem w 90% pewien, że tak. To powinno być ustawienie domyślne.
cDecker32,

2
Ach, ale tak nie jest - w aplikacji e-mail przejdź do ustawień, konta i zaznacz „Synchronizuj kontakty” - dałbym mu szansę, aby sprawdzić, czy to doda kontakty do wyszukiwania głosowego, ale dodaj więcej kontaktów, niż mi zależy, aby wyssać - HTH!
rm-vanda

Czy byłeś w stanie rozwiązać swój problem? Jakakolwiek aktualizacja? Jaka jest twoja wersja Androida?
Sid

2
Wyszukiwanie głosowe Androida jest przetwarzane przez zdalne serwery, a nie sam telefon. W związku z tym kontakty muszą znajdować się na koncie Google w telefonie, aby można je było przeszukiwać.
apraetor

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.