Chcesz wyłączyć okładkę albumu w odtwarzaczu muzyki


9

Mój mózg jest podłączony do tekstu. Okładka albumu nie zawiera użytecznych informacji i chciałbym po prostu wyświetlać nazwę wykonawcy i tytuł utworu dużymi literami.

Czy istnieje sposób na wyłączenie lub drastyczne zmniejszenie rozmiaru okładki albumu w dowolnej aplikacji odtwarzacza muzyki? Kupiłem większość popularnych i wypróbowałem odtwarzacz akcji i wielu producentów OEM. Wszyscy chcą wyświetlić okładkę albumu i po prostu wstawić pusty kwadrat, jeśli go brakuje. Wydaje się, że nawet aplikacje z funkcją skórowania zawsze zawierają okładki albumów.


Wygląda na to, że odtwarzacz Apollo to OSS. Rozwiesiłem wersję i zobaczę o dodaniu funkcji „bez okładki albumu”.
Eric Cloninger

Odpowiedzi:


1

Muzyka Google Play ma dwa tryby, z których jeden wyświetla okładkę albumu dość małą (około 1/8 wyświetlacza). Jednak tak naprawdę nie wykorzystuje przestrzeni, aby nadać tytułowi i artyście większe znaczenie. Z drugiej strony zamiast pustego kwadratu używa automatycznie wygenerowanej okładki albumu, która składa się z nazwy albumu i wykonawcy oraz jednolitego koloru.


Widziałem ten tryb w Google Play, ale muszę go wyraźnie włączyć za każdym razem, gdy zaczynam odtwarzać muzykę. Chciałbym coś, co całkowicie zrezygnuje z okładek albumów.
Eric Cloninger
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.