Jak wyłączyć powiadomienia dla poszczególnych aplikacji?


41

Na moim iPhonie znajduje się sekcja ustawień „powiadomień”, która w zasadzie pozwala mi wybrać, które aplikacje mogą mnie powiadomić.

Zastanawiałem się, czy w Samsung Galaxy s2 jest coś podobnego?

Zasadniczo mamy nową aplikację o nazwie Scramble For Friends. I ciągle nas powiadamia za każdym razem, gdy ktoś kończy swoją turę, abym mógł grać. Gramy przypadkowych ludzi, więc może to być w środku nocy lub na spotkaniu itp.

Po prostu wibruje, ale nadal - jest denerwujące i chcemy to wyłączyć. Nie chcemy również wyłączać innych powiadomień, takich jak e-mail, Facebook itp. - chcemy tylko wyłączyć powiadomienia dla Scramble For Friends.

Rozglądałem się w Ustawieniach, ale wydaje się, że nie ma uniwersalnej strony, która zajmuje się tylko powiadomieniami.


2
Twoja nazwa użytkownika jest świetna .. :)
Android Quesito,

to może pomóc.
Aniket Thakur,

Odpowiedzi:


30

Aktualizacja: Możliwe jest wyłączenie powiadomień poszczególnych aplikacji na poziomie systemu w Jelly Bean (4.1).

Pod każdym ekranem informacji o aplikacji znajduje się pole wyboru „pokaż powiadomienia” (zakładając, że aplikacja wysyła powiadomienia). Odznacz to i nie będziesz już otrzymywać powiadomień z tej aplikacji.

Możesz przejść do ekranu, przechodząc do Settings | Apps | {application}lub, wygodniej, naciskając długo samo powiadomienie, a następnie stukając „Informacje o aplikacji”.

Więcej szczegółów w tym artykule .


Powiadomienia są obsługiwane dla poszczególnych aplikacji.
Jedynym sposobem, aby je wyłączyć, są ustawienia konkretnej aplikacji.
To menu - w przeciwieństwie do iOS - może być dostępne z poziomu aplikacji. Zazwyczaj jest to opcja, która pojawia się po naciśnięciu przycisku menu lub jeśli twój telefon nie ma, niż jest ukryty za przepełnionym menu, tj. Trzy kropki.

W przypadku sprzeczki ze znajomymi na ekranie głównym znajduje się ikona ustawień. Istnieje możliwość ustawienia interwału odpytywania. Domyślnie jest to 5 minut.


1
Jeśli aplikacja ma taką. Można łatwo zapomnieć o dodaniu tego ustawienia.
Erik

naprawdę? dlaczego android miałby ufać tej aplikacji? Więc możesz mieć wszystkie te aplikacje, których nigdy nie używasz na telefonie, ale nie byłoby możliwe, aby przestały działać w tle?
Diskdrive

3
To byłoby interpretowane jako wada projektowa. Dobry programista aplikacji pozwoliłby użytkownikowi całkowicie zamknąć / wyładować aplikację z pamięci - nie pozostawiając niczego działającego w tle.
Sparx

1
@Diskdrive Jeśli nigdy nie używasz aplikacji, równie dobrze możesz ją odinstalować. Poza tym niepotrzebne powiadomienia są jedynie denerwujące, ale nie stanowią zagrożenia dla bezpieczeństwa.
Erik

1
@Diskdrive zaktualizowana odpowiedź. To było tam przez cały czas.
RR

2

Jeśli korzystasz z Jelly Bean i jesteś zrootowany, możesz użyć aplikacji, którą zbudowałem, aby zarządzać powiadomieniami dla wszystkich aplikacji z jednego miejsca.

Powiadomienia wyłączone pozwalają wyłączyć powiadomienia dla wszystkich aplikacji. Może także automatycznie wyłączać powiadomienia o nowych aplikacjach, gdy tylko zostaną zainstalowane.

Obsługuje profile i integrację zadań w celu przełączania profili.

Powiadomienia wyłączone Zrzut ekranu

Zrzut ekranu (kliknij, aby powiększyć obraz)


1

Opracowałem aplikację o nazwie AppsComposer do obsługi powiadomień i dźwięków innych aplikacji, możesz wyłączyć konkretną potrzebną aplikację i osobno wyciszyć powiadomienie lub dźwięk powiadomienia:

wprowadź opis zdjęcia tutaj


0

Otrzymasz ładną czarną listę powiadomień dla wszystkich zainstalowanych aplikacji w Smart Launcher 3 .

Zaznaczając pole wyboru dla każdej aplikacji, zezwalasz / nie zezwalasz na powiadomienia w jednym miejscu.

Działa to nawet z systemem Android w wersji wcześniejszej niż Jellybean (testowałem z Gingerbread 2.3.6), gdzie inaczej nie można blokować powiadomień o „niechętnych do współpracy” aplikacjach.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.