Synchronizacja katalogu Dysku Google


13

Czy jest dostępne oprogramowanie do wyboru jednego (lub więcej) katalogu na urządzeniu z Androidem i automatycznego zsynchronizowania go z katalogiem (kolekcją) na Dysku Google?

Wydaje się, że może to służyć jako przyzwoite narzędzie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych lub jako sposób synchronizacji plików na urządzeniu przy minimalnym wysiłku.

Odpowiedzi:


8

Użyj FolderSync . Używałem go do synchronizacji folderów z Dokumentami Google. Po uaktualnieniu do Dysku Google synchronizacja nadal działa. Właśnie przetestowałem, dodając nowe konto na Dysku Google. Dysk Google jest w pełni obsługiwany. Po prostu wybierz Google Docs, dodając konto w aplikacji.
W przypadku, gdy nie chcesz płacić, jego darmowa wersja Lite jest również dostępna w Sklepie Play, ale z pewnymi ograniczeniami.

Obsługuje synchronizację dwukierunkową oraz synchronizację jednokierunkową (w górę lub w dół). Możesz użyć jego synchronizacji do celów tworzenia kopii zapasowych. Obsługuje również filtry oparte na rozmiarze, rozszerzeniu itp. Więc jeśli chcesz wykonać kopię zapasową wszystkich zdjęć z karty SD, aplikacja jest gotowa. Ma też cechy Delete after Upload.

Możesz także zaplanować zadania synchronizacji. Dzięki temu może automatycznie tworzyć kopie zapasowe bez żadnych problemów. Najlepsze: zawiera funkcje Instant Sync. Jeśli ją włączysz, pliki będą synchronizowane, dopóki będą modyfikowane lub dodawane w folderze.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.