Jak wyłączyć automatyczne uzupełnianie podczas wysyłania wiadomości tekstowych?


21

Czy ktoś wie, jak wyłączyć funkcję autouzupełniania podczas wysyłania wiadomości tekstowych?

Czasami chcę po prostu pisać SMS-a, a moje urządzenie nie próbuje mi powiedzieć, co myślę. Innym razem jest to OK, ale czasami chcę po prostu wyłączyć autouzupełnianie.

Spojrzałem w ustawieniach telefonu (chyba nie bardzo trudne ...) i tak naprawdę nie widziałem niczego, co by na to pozwalało.

Czy ktoś wie, jak to się robi?

EDYTOWAĆ:

Używam Droida X.


Musisz nam powiedzieć, jakiej klawiatury używasz, ponieważ nie sądzę, że zapasy uzupełniają się automatycznie.
Arda Xi

Nie jestem pewien, co masz na myśli ... Właśnie dostałem mojego droida kilka tygodni temu, więc jestem naprawdę nowy w tej grze ... Używam standardowego układu wiadomości tekstowych, który został dostarczony z moim DroidX
EJC

Może nie nazywa się to autouzupełnianiem ... Chcę wyłączyć pasek, który wyskakuje nad klawiszami podczas pisania. Przypomina to automatyczne uzupełnianie, ale aby faktycznie uzupełnić słowo, musisz dotknąć jednej z sugestii ...
EJC

2
Wiem, że na twoje pytanie udzielono odpowiedzi, ale chciałem tylko przypomnieć, że niektóre telefony mają wiele dostępnych klawiatur, tj. Mój Samsung ma klawiaturę Samsung i klawiaturę Android. Nienawidziłem autouzupełniania Samsunga; jednak po przejściu na Androida ma on funkcję autouzupełniania, która jest aktywowana tylko po naciśnięciu spacji lub użyciu interpunkcji. W przeciwnym razie używa słowa, które faktycznie wpisuję. W każdym razie tak jest w 2.2. Jest to Settings -> Locale and text -> Select input method.
Szansa

Odpowiedzi:


18

Poniższe działa dla mnie na HTC Incredible. Mam nadzieję, że twoje ustawienia są podobne.

Ustawienia> Język i klawiatura> Wprowadzanie dotykowe> Wprowadzanie tekstu> Przewidywanie. Powinieneś być w stanie odznaczyć Prognozę.


1
Oh dziękuję Ci. Ustawienia są podobne, ale trochę inne. Ścieżka to Ustawienia> Język i klawiatura> Klawiatura wielodotykowa> Pokaż sugestie. Powinienem to zobaczyć, ale ciągle to przeoczyłem. :) dzięki!
EJC

1
Tak, czasami chciałbym, aby ustawienia były takie same dla wszystkich telefonów. Cieszę się, że pomogło!
Gary

1

Mam Nexusa S z wersją 4.0.4 i wyłączyłem Ustawienia / Język i Wprowadzanie / Korekta pisowni, ale podczas pisania SMS-ów wciąż mnie poprawia. Następnie znaleziono inne ustawienia: Ustawienia / Język i wprowadzanie / Android keyborad -> naciśnij przycisk ustawień obok, a następnie w dół masz sugestię korekty (staram się, aby zawsze się ukrywać )


nie pomogło Ustaw automatyczną korektę na Wyłączone: youtube.com/watch?v=3Up_p7vzdQs
14209

1

Dla HTC One VX

Ustawienia> Język i klawiatura> Wprowadzanie HTC Sence> Ustawienia zaawansowane> (wyłącz) Przewidywanie słów.


1

Wiedziałem, że go włączyłem (autotyp / autokorekta / przewidywanie słów) od pierwszego zakupu telefonu, ale do tej pory nie mogłem wymyślić, jak go wyłączyć.

Na moim Samsungu Galaxy S korzystam z klawiatury Androida. Istnieją opcje klawiatury i opcje pisania na telefonie w ustawieniach w obszarze aplikacji, ale żadna z nich nie zmieni funkcji samej klawiatury.

Te funkcje są dostępne z klawiatury, w dolnym wierszu (tak, jak pojawia się, gdy zaczynasz pisać). Obok przycisku „Idź” znajduje się przycisk ustawień (wygląda jak trybik lub zębatka). Znajdziesz wszystkie niezbędne ustawienia, które chcesz włączyć lub wyłączyć wszystkie funkcje, które klawiatura automatycznie wykonuje.


0

w Galaxy S4 możesz wyłączyć tekst „przewidujący”, przechodząc do ustawień w aplikacjach. Ustawienia ... Język i klawiatura. Kliknij Ustawienia (koło zębate), a następnie wyłącz tekst „przewidujący”.


1
Twoja odpowiedź nie pomaga, gdzie jest ten „przewidujący” tekst, nie widzę go na JB ...?
t0mm13b

0

Znalazłem go w Androidzie, w Ustawieniach - Ustawienia regionalne i tekst - Autouzupełnianie. Nadal możesz używać paska sugestii słów, ponieważ jest on przełączany osobno.


0

Od 10/20/2014 dla systemu operacyjnego Android. Przejdź do Ustawienia / Moje urządzenie / Język i wprowadzanie. Kliknij ikonę Ustawienia dla Samsung Keyboard. Zobaczysz tam Auto Replacement with other items.


1
Na pewno masz klawiaturę SAMSUNG na DROID X (urządzeniu Motorola)?
Izzy

0

W przypadku Galaxy Note 3 Wybierz Ustawienia -> Sterowanie -> Język i wprowadzanie, Kliknij ikonę ustawień klawiatury Samsung, wyłącz automatyczną wymianę


-1

Wyłącz śledzenie. To uniemożliwia wyłączenie części prognostycznej, ponieważ używają tych samych bitów oprogramowania. Następnie wyłącz prognozę.


-1

Mam Samsung Galaxy Glide. Funkcję słownikową można wyłączyć, wykonując następujące czynności:

  1. Otwórz okno tekstowe, tak jak zwykle, gdy wysyłasz tekst za pomocą GO SMS Pro.
  2. W lewym dolnym rogu zobaczysz ikonę ustawień, która jest taka sama jak ikona ustawień telefonu.
  3. Naciśnij ten przycisk, a wyświetli się ekran ustawień, które możesz wybrać.
  4. Usuń zaznaczenie predykcyjnego ustawienia tekstu i voilà - koniec z irytującym automatycznym uzupełnianiem, gdy próbujesz pisać SMS-y!

ups. powinien to być lewy róg .... przepraszam!
JANET,

1
Klawisz Caps Lock powinien znajdować się nad klawiszem Shift po lewej stronie klawiatury.
ale
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.