Najlepszy sposób na czytanie plików programistycznych / technicznych / matematycznych na urządzeniach z Androidem


24

Mam mnóstwo plików PDF z zakresu programowania / techniki / matematyki, które chciałbym przeczytać na moim telefonie Samsung Epic 4G. Wypróbowałem czytnik PDF Adobe i biuro ThinkFree, a widoki do czytania niszczą fragmenty kodu i obrazy. Powiększanie i pomniejszanie jest trudne i uciążliwe. Próbowałem przekonwertować na ePub i czytać przy użyciu Aldiko, ale mam ten sam problem. (Aldiko jest najlepszą aplikacją, którą znalazłem do czytania na Androida).

Jakie rozwiązanie zaproponowałbyś do czytania tych książek na moim telefonie?

Nie mam problemu z konwersją lub zakupem aplikacji.

Odpowiedzi:


3

Istnieje również Documents to Go, który jest pakietem - pozwala na przeglądanie / edycję dokumentów MS Office. Obsługa plików PDF. Nie wymaga konwersji.

Dodatkową zaletą jest to, że wersja płatna integruje się z Dokumentami Google online, umożliwiając użytkownikowi przeglądanie i edycję plików z konta Google Docs bezpośrednio w Docs To Go. Wszelkie wprowadzone zmiany można zapisać i zsynchronizować z powrotem w Dokumentach Google, dzięki czemu zawsze będziesz mieć najnowszą wersję. Możesz nawet tworzyć nowe pliki w Docs To Go i natychmiast przesyłać je na swoje konto.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.