Jak wykryć, że aplikacja jest połączona ze Sklepem Play, czy nie?


9

Wcześniej Android Market nie wyświetlał Uninstallprzycisku dla aplikacji, które nie są z niego instalowane. Tak więc ten przycisk był dobrym identyfikatorem statusu łączenia. Teraz Sklep Play wyświetla przycisk dla każdej aplikacji.

Problem zaczyna się tutaj: Titanium Backup zaczął wyświetlać niektóre z moich zakupionych aplikacji jako niepowiązane ze Sklepem Play. To było nieoczekiwane ... Coś zepsuło. Mogłem ponownie połączyć aplikacje za pomocą Titanium Backup, ale potrzebowałem potwierdzenia, aby uniknąć dalszych problemów. Sprawdziłem to za pomocą innych aplikacji, takich jak App Manager ROM Toolbox Pro. Co ciekawe, wszystkie takie aplikacje do tworzenia kopii zapasowych wyświetlają inny status łączenia. Jestem zepsuty.

Chcę odkryć stan połączenia bez pomocy aplikacji innych firm.

Odpowiedzi:


7

Wejdź na https://play.google.com/store/account , korzystając ze zwykłego pulpitu. Następnie kliknij zakładkę „zamówienia”, znajdziesz tam wszystkie aplikacje pobrane przez Google Play.

Po kliknięciu przycisku Installlub Installedpojawi się wyskakujące okienko z listą urządzeń. Jeśli aplikacja jest już zainstalowana na urządzeniu ze statusem połączenia, urządzenie nie będzie mogło wysyłać sygnału instalacyjnego. Może być używany jako identyfikator.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Czy wiesz co linked statusto jest. Oddałbym głos, gdybym był w stanie.

Jak to jest odpowiedź? Przeczytaj uważnie moje pytanie ..
Android Quesito,

Wiem już, że kupiłem / pobrałem tę aplikację .. ale nie wiem, czy jest ona powiązana z usługą Market, czy nie. O to chodzi ..
Android Quesito

Po odłączeniu aplikacji od usługi Market staje się ona aplikacją ze źródła zewnętrznego. Nie otrzymuje więc aktualizacji z usługi Market.
Android Quesito

Może nie rozumiem dobrze pytania, ale jeśli otworzysz Sklep Play (nie w aplikacji Sklep na telefonie, ale w Internecie na dowolnym komputerze), możesz kliknąć dowolny element listy aplikacji i zobaczyć jego status na wszystkich urządzeniach (jeśli masz więcej niż jedno), to znaczy, jeśli nie jest połączony ze sklepem Google, pojawi się jako niezainstalowany, nawet jeśli faktycznie zainstalowałeś go przez apk. Zobacz obraz, który właśnie przesłałem w odpowiedzi. Jeśli nie tego chcesz, przepraszam, nie rozumiem cię.
mdelolmo
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.