Dropbox LAN Sync na urządzeniu z Androidem


20

Dropbox zapewnia LAN Sync na komputery PC, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Czy jest jakiś sposób, aby włączyć to urządzenie z Androidem? Wszystkie aplikacje do synchronizacji Dropbox używają tylko Internetu do synchronizacji.


1
Dobre pytanie! Myślę jednak, że musisz skontaktować się bezpośrednio z Dropbox na ten temat i być może dodać prośbę o dodanie funkcji.
Flow

@ Flow Nie zapewniają nawet syncfunkcji. Jak mogę poprosić o tę funkcję?
Android Quesito,

Nie potrzebujesz pełnej synchronizacji do synchronizacji LAN. Urządzenie z Androidem może pobrać ten plik z lokalnego komputera z uruchomioną instancją Dropbox bez pełnej synchronizacji. Myślę, że prośby o dodanie funkcji mogą być realizowane tylko przez płacenie klientom, ale opublikowałbyś post na forum
Flow

@Flow Celem synchronizacji LAN jest przyspieszenie normalnej synchronizacji. Z technicznego punktu widzenia synchronizacja w sieci LAN jest możliwa bez synchronizacji z Internetem, ale w jaki sposób może ona stanowić główny cel Dropbox, gdy pliki nie są przesyłane na internetowe konto Dropbox. A co z innymi urządzeniami, które nie znajdują się w sieci LAN? Czy to naprawdę synchronizacja? Aby zapewnić synchronizację LAN, muszą zapewnić synchronizację z Internetem. Synchronizacja LAN jest podzbiorem normalnej synchronizacji.
Android Quesito,

@Sachin Sama aplikacja Dropbox nie obsługuje synchronizacji, ale możesz do tego użyć Dropsync lub innej aplikacji innej firmy.
Erik,

Odpowiedzi:


1

Możesz użyć zarówno Dropbox, jak i narzędzia do synchronizacji LAN, takiego jak Unison . Nie mogłem znaleźć żadnego narzędzia do synchronizacji LAN dla Androida, ale jeśli zainstalujesz urządzenie w trybie pamięci masowej, uruchomienie Unison wyłącznie na komputerze powinno zapewnić akceptowalną wydajność. Może być również możliwe skompilowanie Unisona na Androida (działa na GNU / Linux), ale byłoby to dość trudne.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.