Dziwny plik .txt, który ma nazwy różnych prezydentów w folderze systemu Android


25

Przeglądając pliki systemowe mojego telefonu LG P350, odkryłem dziwny plik wewnątrz plików, które wydają się być plikami XT9: istnieje plik txt o nazwie heads_of_state.txt , którego zawartość jest następująca:

Hamid
Karzai
Bamir
Topi    
Sali
Berisha
Abdelaziz
Bouteflika
Ahmed
Ouyahia
Andorra
Joan
Enric 
Vives 
Sicília
Nemesi 
Marquès 
Oste
Nicolas 
Sarkozy
Christian 
Frémont
Albert 
Pintat
Jaume 
Bartumeu
José 
Eduardo 
dos 
Santos 
Paulo 
...

Lista jest kontynuowana i mogę dostrzec nazwiska kilku prezydentów. Znajduje się w systemie / usr / xt9 / databases / mdb /

Co to znaczy?? Dlaczego plik tam jest? Co to jest morświn?

Dla ciekawskich, oto pełna lista: http://pastebin.com/V8hHYZmz

(Używam firwmare V10F, zrootowany Piernikiem)


3
Prawdopodobnie jest to słownik automatycznego uzupełniania / sprawdzania pisowni, aby przywódcy polityczni mogli łatwiej dodawać i usuwać ze względu na często przejściowy charakter (ale nie mogę tego udowodnić, więc skomentuj zamiast odpowiedzi).
eldarerathis

1
Dlaczego niektóre głowy państwa zostałyby usunięte ze słownika, nawet jeśli nie ma on już urzędu? Poza tym ta lista jest trochę nieaktualna, niektóre z tych nazwisk nie są już w biurze.
Tschareck

2
Nalegam, że te słowa nie są używane w XT9.
Andres,

1
@eldarerathis Myślę, że prawdziwym pytaniem jest, dlaczego potrzebujemy słownika na nazwiska prezydentów. I dlaczego jest dołączony do podstawowego oprogramowania układowego.
Andres,

2
Dziwne. Będę to pozostałość po jakimś testowaniu. Prawdopodobnie właśnie zaimportowali losową listę, aby przetestować jakąś funkcję.
Matt

Odpowiedzi:


1

Znalazłem powiązane repozytorium github, ale nie wiem, czy jest oficjalne czy pochodzi od jakiegoś programisty ROM. Ze źródła plik heads_of_state.txt znajduje się na liście w edytorze IME, ale został usunięty w najnowszym zatwierdzeniu (jedynym innym zatwierdzeniu). Komunikat zatwierdzenia to „ Usunięte niepotrzebne oprogramowanie do kalibracji LG ”. Nie mogę z tego wyciągać wniosków, ale być może będzie to pomocne.0

szukałem go w Internecie, a plik wydaje się przeznaczony do testowania przez programistów, ten plik można również znaleźć na innych platformach. znalazłem to w: Python Android PHP


wygląda na foo barprzypadek


Podaj link, nie znalazłem żadnych odniesień do takiej listy używanej do testowania. Chociaż rzeczywiście wygląda to jak foo barskrzynka.
Ilari Kajaste,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.