Dlaczego przycisk STORE na Amazon Kindle przechodzi do strony internetowej zamiast do sklepu z aplikacjami?


11

Mam aplikację Android Kindle na Androida zainstalowaną zarówno na moim telefonie Galaxy S, jak i na moim tablecie Archos 10 " .

Aktualizuję oprogramowanie, więc jestem pewien, że zainstalowana jest najnowsza wersja.

Jestem zalogowany za pomocą mojego konta na obu urządzeniach.

Po naciśnięciu STOREprzycisku przechodzę do sklepu Kindle inprog. Ale kiedy naciskam STOREprzycisk na Archos, zamiast przeglądarki uruchamia się przeglądarka internetowa.

Teraz kupiłem wcześniej ebooki z obu urządzeń i jestem pewien, że wcześniej Archos wyświetlał także sklep inprog. O wiele łatwiej jest korzystać z wyświetlacza sklepu Inprog niż pełna wersja strony Amazon.

Czy ktoś teraz może zmienić to zachowanie? Szukałem jakiegoś ustawienia, ale nie znalazłem żadnego.


Sprawdź wersje Kindle na obu urządzeniach ...
Android Quesito,

@SachinShekhar Zawsze aktualizuję oprogramowanie na wszystkich moich urządzeniach.
Edelcom,

Potem ciekawy problem ... :)
Android Quesito,

Ja też mam ten problem. Pomysły?
rabbid

Czy ten problem występował przy pierwszym użyciu urządzenia ????
Arvanitis Christos

Odpowiedzi:


1

Nie wiem dokładnie, jak dokładnie działają intencje, ale wygląda na to, że przeglądarka jest błędnie ustawiona jako domyślna aplikacja do czegoś, z czym nie powinna sobie poradzić. Spróbuj zainstalować DefaultApp Reset i zresetuj przeglądarkę jako domyślną aplikację. To sprawi, że w ogóle nie zostanie zarejestrowane jako domyślny moduł obsługi. Następnie spróbuj ponownie przejść do sklepu.


To nie zadziałało. Wyczyściłem ustawienia domyślne przeglądarki, a następnie przeszedłem do aplikacji Kindle i nacisnąłem przycisk Kindle Store. Teraz zapytał mnie, której przeglądarki chcę użyć. To bardzo denerwujące. Uważam, że to samo zachowanie na iPadzie.
rabbid

1

Mam zrootowanego Lenovo A1, który ma ten sam problem. Nie mogę powiedzieć z całą pewnością, co jest przyczyną problemu, ale nie sądzę, że problem tkwi w jego zrootowaniu. Mogłem tymczasowo rozwiązać problem, zmniejszając rozdzielczość ekranu za pomocą aplikacji o nazwie „Rozdzielczość LCD”, którą zainstalowałem z innych powodów. Kiedy Kindle In App Store przestaje działać, zmniejszam rozdzielczość z 240 do 210. Zwykle po ponownym uruchomieniu urządzenia sklep In App Store w Kindle znów działa. Następnie przywróciłem rozdzielczość do poprzedniego ustawienia 240 i wszystko jest w porządku ... przez jakiś czas. Ta poprawka jest tylko tymczasowa i nie zorientowałem się, co jest przyczyną problemu. Waham się przed pozostawieniem ustawień na 210, ponieważ spowodowało to problemy z niektórymi Google Apps, np. „Odtwarzaj filmy” nie działa poprawnie. Jeśli się dowiem, zaktualizuję ten post.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.