Aplikacja Google Reader, która pobiera pełną treść artykułu


10

Szukałem i mam nadzieję znaleźć aplikację na Androida, która zsynchronizuje się z Google Reader i ma jedną kluczową funkcję. Funkcja, której szukam, to możliwość pobrania całego czytanego artykułu z wiadomościami. Niektóre strony internetowe (na przykład CBC News w Kanadzie) pozwalają „czytać więcej”, ale otwiera to nową instancję przeglądarki, aby wyświetlić resztę artykułu. Szukam możliwości zeskrobania tej zawartości w aplikacji do czytania.

Reeder na iPad ma tę funkcję. Czy ktoś wie o aplikacji na Androida, która robi to samo?

Odpowiedzi:


5

NewsRob Pro pobiera również pełne kanały. Możesz wybrać między Czytelnością a innymi metodami. Działa, ale nie jestem wielkim fanem, to był najlepszy, jaki znalazłem (chociaż nie próbowałem D7).


Zauważyłem, że ta aplikacja nie była aktualizowana od czerwca 2010 roku. Nie mogłem też dowiedzieć się, jak pobrać pełny kanał w linii, więc zwróciłem wersję pro
Brian Garson

@BrianGarson Aplikacja NewsRob Pro to tylko odblokowanie, dlatego nie była często aktualizowana. Rzeczywista aplikacja jest bardzo aktywnie opracowywana z regularnymi aktualizacjami, zobacz także jej Grupę dyskusyjną Google: groups.google.com/group/newsrob
hheimbuerger

4

Po opublikowaniu pytania tutaj skontaktowałem się ze wszystkimi twórcami aplikacji czytających Google na rynku Android, które mogłem znaleźć. Do tej pory tylko jeden programista odpowiedział, którego aplikacja robi dokładnie to, czego szukam, ale 1 jest wystarczająco dobry!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droidlab7.reader.pro

Wypróbowałem to na kanale RSS Gawker Media (Deadspin) i CBC Sports News, działa idealnie i pobiera pełny artykuł, nie irytujące wyskakujące okienko! W prawym górnym rogu znajduje się przycisk, który wykonuje funkcję „mobilizacji”, czyli szukanie, którego szukałem. Jeśli otrzymam odpowiedź od innych programistów, opublikuję więcej linków.


1

Cześć Osobiście używam gReadera, który ma zintegrowaną przeglądarkę, która pozwala załadować artykuł do czytnika! nie trzeba otwierać nowego okna przeglądarki, to proces bez tarcia!


Piękno tego również działa świetnie, myślę, że wolę go od czytnika pro droidLab7. Dzięki!
Brian Garson,


0

Moja aplikacja Full Feed robi 50% tego i jest darmowa. Może pobierać pełną treść kanałów RSS na Androida, ale nie ma jeszcze synchronizacji z Google Reader.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.