Skąd pochodzą te dziwne kontakty?


9

Niedawno zauważyłem, że na mojej liście kontaktów telefonu (która jest zsynchronizowana z kontaktami Gmaila) jest wiele kontaktów, których nie pamiętam i których nawet nie wiem.

Czy ktoś jeszcze tego doświadczył? Czy wiesz, co może być przyczyną?


2
ustawienie opcji wyświetlania kontaktów, aby wyświetlać tylko kontakty z numerami telefonów, bardzo mi pomogło w moim przypadku. Możesz tego spróbować.
RK Kuppala,

Odpowiedzi:


10

Jest to często spowodowane łączeniem innych sieci społecznościowych (za pośrednictwem odpowiedniej aplikacji) lub zewnętrznych dostawców poczty e-mail z urządzeniem z Androidem. Spowoduje to synchronizację list kontaktów lub książek adresowych w urządzeniu.

Dotyczy to na przykład

  • Ostatnia stacja FM
  • poczta Yahoo
  • Skype
  • itp.

3

Oprócz źródła wymienionego przez Flow, ponieważ Gmail może, w zależności od ustawień, automatycznie dodawać osoby, do których wysyłasz wiadomości, do listy Inne kontakty, co może być również źródłem niewytłumaczalnych kontaktów na liście kontaktów.


masz rację, faktycznie spotkałem wiele takich jednorazowych kontaktów GMail, ale myślę, że to zrozumiałe. Byłem ciekawy, dlaczego skończyłem z kontaktami, o których tak naprawdę nic nie wiedziałem.
Cristian Lupascu,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.