Jak mogę wykonywać anonimowe połączenia dla wszystkich oprócz listy kontaktów?


10

Chcę pokazać mój identyfikator dzwoniącego wszystkim osobom na liście kontaktów, ale zachowaj anonimowość dla nowych numerów ... znasz metodę / aplikację?

Odpowiedzi:


5

Jedną z możliwości byłoby prefiksowanie wszystkich numerów na liście kontaktów przez *31#(co włącza ID dzwoniącego tylko dla tego połączenia), przy wyłączonym ID dzwoniącego w twoich ustawieniach. W zależności od tego, czy aplikacja telefonu jest wystarczająco inteligentna, aby wykryć, że nie należy do numeru, połączenia przychodzące powinny nadal być dobrze dopasowane (możesz oczywiście najpierw wypróbować jeden numer, aby to sprawdzić).

Druga możliwość jest odwrotna: globalne włączenie identyfikatora dzwoniącego i ręczne wprowadzenie prefiksu numerów przez #31#.

Ponieważ nie masz pewności, której metody użyć, wybierz trzecią opcję i spójrz na Prefiks , który powinien być w stanie wykonać jedno lub drugie dla Ciebie - w zależności od konfiguracji tej aplikacji.


-3

Przejdź do Ustawienia → Ustawienia połączeń → Dodatkowe ustawienia → Identyfikacja dzwoniącego.


W tym miejscu możesz po prostu ustawić „dla wszystkich” - ale nie „dla wszystkich, ALE”. Albo co powinien zrobić OP po skorzystaniu z Twojej porady, by „pójść tam”?
Izzy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.