Ukryj powiadomienia „Pomyślnie zaktualizowane” w Google Play / Market


11

Mam wiele aplikacji do automatycznej aktualizacji i naprawdę nie obchodzi mnie, kiedy większość z nich aktualizuje się. Prawie zawsze mam 3 powiadomienia, że ​​niektóre aplikacje zostały pomyślnie zaktualizowane.

Czy jest jakiś sposób, żeby wyłączyć powiadomienia? Jestem na Androidzie 2.3.5, Motorola Electrify. Wydaje mi się, że mam najnowszą wersję aplikacji Market, ponieważ została ona zaktualizowana do Google Play. Nigdzie nie widzę ustawień tego w Google Play ani ustawień urządzenia. FWIW Nie jestem zrootowany.

Odpowiedzi:


7

Od wersji 4.1 można to zrobić w Ustawieniach systemu / Aplikacjach / Sklepie Google Play. Odznacz pole z napisem Pokaż powiadomienia. To zabija wszystkie powiadomienia dla aplikacji.


Doskonały! Dzięki, nawet nie pomyślałem o sprawdzeniu tego po otrzymaniu urządzenia 4.2
Ben Brocka,

5

Nie, nie sądzę, że można to kontrolować. Przynajmniej nie znalazłem żadnego zestawu ustawień zaawansowanych w Google Play, aby włączyć / wyłączyć takie powiadomienia. Myślę więc, że w tej chwili trzeba z tym żyć, choć można poprosić Google o ulepszenia na stronie http://code.google.com/p/android/


Tak, nic nie widziałem w Google Play ani w ustawieniach urządzenia ... miałem nadzieję, że coś przeoczyłem
Ben Brocka

-1

Aplikacja Open Market. Naciśnij klawisz Menu. Wybierz Ustawienia. Odznacz Powiadomienia. (powiadom mnie o aktualizacjach pobranych aplikacji lub gier)


OP nie mówi o powiadomieniach dotyczących dostępnych aktualizacji, ale powiadomieniach po aktualizacji aplikacji.
roxan
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.