Jak przesunąć przycisk gestu w Dolphin HD?


9

Zanim Sonar się zmieni, mógłbym przesunąć przycisk gestu, naciskając go długo i przeciągając w inny kąt. Długie naciśnięcie powoduje wyświetlenie menu, w którym można użyć gestu lub sonaru.

Jak mogę przenieść przycisk gestu do innego rogu?


Rozglądałem się po menu ustawień przez kilka godzin, zanim znalazłem ustawienia tych przycisków (patrz odpowiedź Sachina Shekhara poniżej). Miło mi słyszeć, że nie tylko miałem problemy :-)
Mr. Buster

Niestety obecna wersja Dolphin HD (V8) nie oferuje już możliwości jej przeniesienia. Tekst jest zazwyczaj wyrównany do lewej strony. Dlaczego przycisk domyślnie nie ukrywa treści po prawej stronie?
Tom Mayfield

1
A potem przynieśli to z powrotem. Doceniam możliwość ponownego przeniesienia, ale z pewnością chciałbym, żeby przestali się z tym bawić.
Tom Mayfield

Odpowiedzi:


5

Naciśnij przycisk gestu, aby wyświetlić ekran rysowania gestów. Na tym ekranie można znaleźć ikonę koła zębatego w prawym dolnym rogu. Naciśnij go, a na następnym ekranie znajdziesz pierwszą opcję zmiany pozycji.

Ekran gestów delfinów

Ustawienia gestów delfinów

Ustawienie pozycji przycisku gestu delfina


1

Na Nexusie 7 jest podobnie ukryty, wybierz

  1. Bieg
  2. Ustawienia gestów
  3. Przewiń w dół <-
  4. Zmień lokalizację wejścia
  5. Wybierz z (lewa, prawa, ukryta)
  6. Cieszyć się :-)
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.