Jak mogę zamienić utwory z Muzyki Google Play w dzwonki?


21

Czy istnieje sposób łatwego korzystania z muzyki z Google Play Music jako dzwonków w moim telefonie?


Pobierz utwór.
Próbny

3
Prawdopodobnie jest to opisane w artykule Jak ustawić dzwonek MP3 w Androidzie (Nexus S) , który odnosi się również do Google Music.
eldarerathis

Możesz ustawić tylko te utwory, które faktycznie znajdują się na karcie SD ... muzyka z chmury w Google Music jest zapisywana w bazie danych, więc nie możesz uzyskać do nich dostępu bez korzystania z roota i specjalnych aplikacji (lub sqllite z wiersza poleceń, jeśli jesteś tym doświadczony)
Drake Clarris

1
Zaskakujące jest to, że nie więcej osób jest zainteresowanych tym pytaniem.
Martin Thoma,

Odpowiedzi:


4

Pobierz utwór i użyj czegoś takiego jak Audacity, aby go edytować. Zapisz w katalogu dzwonków w telefonie. Nie trzeba robić nic nadzwyczajnego.


1
Nie powinieneś nawet edytować go za pomocą Audacity, chyba że chcesz przyciąć go do określonej części utworu lub zapętlić. Istnieje wiele sposobów ustawiania niezmodyfikowanego pliku MP3 jako dzwonka (jak opisano w poprzednim pytaniu ).
eldarerathis

3

Mam sposób na zrobienie tego, co jest naprawdę proste i nie wymaga za każdym razem pobierania na komputer. Najpierw zalecamy skorzystanie z menedżera muzyki z Google Play do przesłania istniejącej kolekcji muzyki. W przeciwnym razie każdy utwór, który chcesz przekształcić w dzwonek, trzeba najpierw kupić.

Z telefonu za pomocą przeglądarki Chrome przejdź do music.Google.Com. Nie postępuj zgodnie z monitami, aby pobrać aplikację, zamiast tego naciśnij przycisk menu w przeglądarce i poszukaj opcji „Poproś o witrynę na komputery”. Sklep muzyczny powinien ładować się tak, jak go widzisz na komputerze. Stuknij obok nazwy żądanego utworu, aby wyświetlić menu z trzema kropkami. Jeśli jesteś właścicielem, pobierz go, w przeciwnym razie kup. Teraz, gdy go znajdziesz, znajdziesz go w folderze pobierania. Jest to naprawdę tylko dla wygody, więc nie musisz w ogóle korzystać z komputera.


1
  1. pobierz utwór na innym urządzeniu

  2. Użyj makeownringtone.com, aby wyciąć dzwonek i pobrać go

  3. przenieś dzwonek do Dropbox

  4. otwórz Dropbox w telefonie i wyeksportuj folder dzwonków lub powiadomień


Dlaczego miałbyś chcieć to zrobić na zewnątrz (serwer), skoro można to zrobić wewnętrznie (natywny, w urządzeniu). Plus wymaga więcej pracy.
HasH_BrowN

Czy możesz wyjaśnić jak?
grokster

Większość androidów sprzedawanych obecnie na rynku jest dostarczanych z edytorem / edytorem dzwonków już zainstalowanym na standardowych ROM. Nawet jeśli nie masz dostępu do Internetu, nadal możesz „zaprojektować” swój własny dzwonek.
HasH_BrowN

Myślę, że problem polega na tym, że Muzyka Google Play nie jest bezpośrednio dostępna na telefonie.
grokster,

Nie musisz używać Muzyki Play, istnieją inne aplikacje dołączone do ROM. Co masz na myśli - nieosiągalne bezpośrednio? Użyj eksploratora plików, aby zlokalizować utwory, a następnie zaimportuj je w aplikacji do edycji, którą posiada urządzenie, i ustaw dzwonek. Wszystko zlokalizowane.
HasH_BrowN

0

Naprawdę podoba mi się aplikacja Rings Extended . Z opisu ich sklepu Play:

Zastępuje standardowy selektor dzwonków nowym, który ułatwia wybór spośród zainstalowanych ścieżek muzycznych i innych dźwięków. Wystarczy przejść do Ustawień lub ustawień aplikacji dla dzwonka, a zostaniesz poproszony o użycie Rings Extended.


1
Podaj link do wskazanej aplikacji.
HasH_BrowN
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.