Czy istnieje sposób na anulowanie wysyłanej wiadomości?


11

Podczas gdy wiadomość jest „wysyłana”, odkryłem, że wysłałem do niewłaściwej osoby. Czy nie możesz nic z tym zrobić? Kiedyś korzystałem z Nokii. W starszych telefonach (lub systemach) wystarczy nacisnąć przycisk „C” po prawej stronie, a wysyłana wiadomość zostaje przerwana.

Odpowiedzi:


6

Tryb samolotowy natychmiast .. następnie wymuś zatrzymanie, a następnie wyczyść dane, uruchom ponownie telefon ... Pracował dla mnie!


2

Jednym ze sposobów, w jaki mogę myśleć, jest zabicie aplikacji Wiadomość. Ale nie jestem pewien, czy wysyłanie wiadomości odbywa się przez samą aplikację Wiadomość, czy też przekazuje wiadomość do innego procesu lub rdzenia systemu Android, aby wykonać prawdziwy transfer wiadomości.

W każdym razie możesz to sprawdzić, przechodząc do Menu -> Ustawienia-> Zarządzaj aplikacjami -> Wybierz wszystkie zakładki, wybierz Wiadomość i kliknij Wymuś zatrzymanie.


1
Zgaduję, że opóźnienie jest spowodowane przez aplikację Messaging oczekującą na odpowiedź z wieży komórkowej, że wiadomość została pomyślnie wysłana. W takim przypadku zabicie aplikacji nie zadziała.
Martin Tapankov

Usługa zabijania wiadomości działa ..
Android Quesito,

1
Po prostu wyciągnę baterię ... to zawsze zabije
Irfan

Myślę, że zanim przejdzie się do ekranu, na którym znajduje się przycisk „Force Stop”, wiadomość prawdopodobnie dotrze do miejsca docelowego i najprawdopodobniej zostanie wysłana z telefonu. To, czego potrzebuje OP, to coś w rodzaju Cofnij w Gmailu, który zasadniczo wysyła wiadomość po określonym x sekundowym opóźnieniu, umożliwiając użytkownikowi anulowanie wiadomości.
Sparx,

1

Gdy wiadomość jest „wysyłana”, naciśnij i przytrzymaj komentarz / masaż tekstu. Powinna pojawić się opcja menu umożliwiająca anulowanie wiadomości przed jej wysłaniem. Tryb samolotowy to dobry tryb, który również będzie działał.


0

Spójrz na Anuluj SMS - działa jak wspomniałem w powyższym komentarzu.

Przed wysłaniem występuje jedna minuta opóźnienia, co pozwala użytkownikowi anulować wysyłanie w ciągu minuty od wpisania wiadomości.

Ostrzegam, aplikacja dodaje zakładkę i skrót wyszukiwania.


0

Jednym prostym sposobem jest przełączenie telefonu w tryb samolotowy. Tak więc wysłanie wiadomości zostanie anulowane.


0

Tak. Możesz to zrobić za pomocą aplikacji SMS UNDO na Androida. Działa w tle i jest bardzo łatwy w użyciu. Możesz także ustawić czas, w którym będzie on aktywny i czas, w którym wiadomość zostanie zawieszona.


Biorąc pod uwagę liczbę instalacji, które aplikacja ma obecnie, przypuszczam, że ta odpowiedź była niczym więcej niż bezwstydną promocją.
Firelord

0

Sprawdź PVLL . Aplikacja wysyła opóźnienie o 5 sekund przed wysłaniem, zwane „zasadą 5 sekund”. Pracuje dla mnie.

Posiada również funkcję, która pozwala planować SMS-y w przyszłości, a na wierzchu SMS-a znajduje się warstwa udostępniania, która pozwala omawiać rozmowy. Używam go zamiast robić zrzuty ekranu lub wycinać i wklejać.


2
Do tej pory masz dwie odpowiedzi na tej stronie, obie w celu promowania tej samej aplikacji. Jaki masz związek z tą aplikacją? Ważne jest, aby jasno to powiedzieć, aby inni użytkownicy mogli odpowiednio ocenić Twoją rekomendację.
Dan Hulme

0

po prostu usuń tekst podczas jego wysyłania (kliknij i przytrzymaj wiadomość), jeśli tekst nie jest zbyt zawstydzający, po prostu powiedz osobie, do której został przypadkowo wysłany, że nie chciałeś do niego wysłać i że to był wypadek. lub za każdym razem, gdy wysyłasz tekst, możesz utworzyć nowy tekst (wpisując / szukając prawidłowego numeru telefonu lub nazwiska kontaktu w książce adresowej telefonu) z poprawnym nazwiskiem osoby zamiast wysyłać SMS-y z listy nazwisk z poprzednich tekstów który pojawia się po otwarciu aplikacji do SMS-ów (w pierwszej kolejności, aby uniknąć wysłania jej do niewłaściwej osoby)


0

Wspomniany przycisk c działa w Nokii tylko wtedy, gdy wiadomość pozostaje w skrzynce nadawczej, co czasem nie zawsze działa. Najbliższą dostępną opcją jest użycie Textra SMS ze sklepu Play i ustawienie opcji opóźnienia wysyłania SMS na 9 sekund. Jeśli zdarzy ci się wysłać wiadomość do niewłaściwego odbiorcy, możesz anulować wiadomość SMS, naciskając przycisk x po naciśnięciu przycisku wysyłania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.