Dlaczego Google Play wyświetla błąd „brak połączenia: spróbuj ponownie”?


13

Ostatnio kupiłem Spice MI 280 z Androidem 2.3.4, pobierałem aplikacje z Android Market, takie jak App2sd, Task Killer, Soundhound itp.

Kilka dni temu Android Market został uaktualniony do Google Play, a kiedy próbuję go otworzyć, pokazuje no connection: retrybłąd ... chociaż bez problemu mogę przeglądać sieć za pomocą przeglądarki Opera i przeglądarki.

Kiedy otwieram YouTube za pośrednictwem Opery, wyświetla się strona główna witryny, ale kiedy próbuję odtworzyć film, pokazuje się cannot play the video.

Próbowałem skorygować bieżącą datę, wyczyścić dane i pamięci podręczne itp. Próbowałem przywrócić dane fabryczne, ale pyta please input phone password. Jakieś sugestie?

Odpowiedzi:


3

Okej, napotkałem ten sam problem i w końcu znalazłem poprawkę, która zadziałała!

Najpierw przejdź do ustawień> Aplikacje> Zarządzaj aplikacjami> Sklep Google Play i wybierz „Wyczyść dane”. Następnie wróć do ekranu głównego i poczekaj, aż sklep Play zaktualizuje się automatycznie. Jeśli nie pojawi się samo, otwórz ponownie sklep i wybierz „aktualizuj”. Na koniec zamknij aplikację (po uruchomieniu), daj telefonowi jeszcze jedną minutę i gotowe!

Po wypróbowaniu tego mój Sklep Play działa dobrze. Mam nadzieję że to pomogło!

Twoje zdrowie


1
Ta sama technika dotyczy niektórych, nie wszystkich aplikacji. :) Idź do Ustawienia> Aplikacje> Zarządzaj aplikacjami, wybierz aplikację, która
wywołuje

nope nie działa
mchid

0

Przekonuję się, że mogę ponownie zainstalować aplikacje, jeśli przejdę z Google Play Store na Google Market na HTC MyTouch z Androidem 2.2.1.

Aby obniżyć wersję, przejdź do Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzaj aplikacjami -> Pobrane -> Sklep Google Play -> Odinstaluj aktualizacje.


0

Miałem ten sam problem z moją Xperia ZL. Miało to być spowodowane niepoprawną konfiguracją, gdy telefon uruchomił się po raz pierwszy.

Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i problem został dla mnie naprawiony. Tak prosty.

Powodzenia.


Jeśli masz dostęp do konta root, możesz także wyczyścić zawartość pliku „hosta”. To może również działać. Znajduje się w katalogu / etc /.
Engin OZTURK
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.